0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
Doprava zdarma

Rustikální židle Aix 85300146

Výrobce: IL
Kód: IL-U-0019
2 497 Kč
Dostupnost:
nedostupné

Parametry produktu

Výška: 93,5 cm
Šířka: 44 cm
Hloubka: 50 cm
Nosnost: 110 kg
Hmotnost: 30,05 kg
Materiál: kov
Povrchová úprava: antikorózní nátěr
Způsob dodání : v jednom díle
Barva: modrá
Výrobce: německý
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma
Cena: min. odběr 4 kusy

Modrá je dobrá i pro kovovou jídelní židli

Německý výrobce představuje opravdu unikátní design a proto kolekce velmi charakteristického nábytku byla také pojmenována Unique. V této kolekci najdete nejen jídelní židle, ale i další samostatné díly nábytku, všechny ve stylu industriálního designu. Kov jako materiál je téměř nezničitelný a jídelní židli Aix také jen tak nezničíte. Ona už "zničená" je. Ne teď si děláme legraci, jelikož právě nový trend ve světě bydlení zvaný, či designéry pojmenovaný jako industriální design je charakteristický tím, že nábytek vypadá zničeně, otlučeně, zkrátka použitě.

Ale opravdu je to záměr a o jídelní židli můžeme směle říci, že je nezničitelná. Navíc i když to tak díky designu nevypadá (ale to je záměr), je rovněž velmi kvalitní. Nábytek německého výrobce je pověstný svou kvalitou a neplatí to pouze pro jídelní židli. I když u židle Aix bezpochyby vysokou měrou přispívá ke kvalitě právě materiál kovu. Dodání židle v díle, samozřejmě bez nutností montáže. A pokud nevíte, co je industriální design kde patří také jídelní židle Aix, více se dozvíte v našem článku. 

Řada Unique německého výrobce Inter Link

Dřevo, kov, kůže (přírodní produkty) se řemeslně zpracovávají, a vznikají tak jedinečné unikáty. Při zpracování se výrobce vědomě vyhýbá odstraňování nepravidelností, jako jsou rýhy, díry, praskliny, nerovné rohy a hrany, barevné odchylky, hřebíky či šrouby a další stopy používání a opotřebení materiálu. Všechny tyto vlastnosti propůjčují každému výrobku osobitý a exkluzivní charakter. 
Každý výrobek je díky tomu unikát.

Kovový rustikální nábytek v barvách

Díky naší nabídce vždy nejnovějších designů může být váš interiér opravdu originální. Navíc s naším nábytkem můžete vyhrát i velkou soutěž o nemalou cenu, kterou jsme pojmenovali "nábytek Aldo u vás doma". Ale to jen tak na okraj, mimo naší jídelní židli ke které se teď ještě na chvíli vrátíme.

Portál nábytek Aldo je již znám nabídkou nábytku v těch nejrozmanitějších odstínech a neplatí to pouze u nábytku pro děti, kde se rozmanitost odstínů jaksi očekává. Ty nejpestřejší barvy nabízíme pro všechny interiéry, včetně rustikálního nábytku. Jen samotný design židle Aix si můžete vybrat hned v několika odstínech a věřte nám, že vůbec nejsou nudné.


žlutá židle
- červená židle
- krémová židle
- hnědá židle (pro ty méně odvážné)


K židli Aix dle barvy kterou si zvolíte, můžete pořídit celou řadu dalších dílů v modrém odstínu. Výrobním materiálem je samozřejmě rovněž kov, nebo dřevo. Uveďme alespoň rustikální psací stůl, nebo kovový taburet Melange.Interlink
Společnost založena v Německu p. Martinem Linkem, která má ale sídlo ve Francii, v překrásném městě Seltz. Kvalita výroby dána pověstnou precizností a smyslem pro detail německých výrobců. Společnost Interlink přináší prostřednictvím Aldo nábytku kolekce moderního a stylového nábytku, které najdete mezi jiným netradičně také v kategorii nábytek z masivu.
Všechny produkty společnosti mají certifikáty jakosti a atesty pro zdravotní nezávadnost.
Nábytek Aldo se stal výhradním zástupcem společnosti pro země východního bloku a vše, co je u výrobce nové a aktuální najdete na našich stránkách. Naše partnery si vybíráme především pro vysokou jakost výrobků a německý výrobce k takovým bezesporu patří.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.