Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Rustikální vitrína z masivu Westerland 20901467

Výrobce: IL
Kód: IL064-2015
15 590 Kč
Předpokládaný termín:
2 - 3 týdny
Doprava zdarma
Výnos do patra zdarma

Parametry produktu

Barva: transparentní bílá-hnědá
Hloubka: 45 cm
Šířka (cm): 131 cm
Výška (cm): 191,5 cm
Hmotnost: 77 kg
Počet balíků: 2 ks
Materiál: borovice
Povrchová úprava: vodouř. akrylová barva
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: německý
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Prostorná rustikální vitrína z masivu

V kolekci rustikálního nábytku Westerland najdete celou řadu samostatných dílů pro zařízení jídelny. Rustikální nábytek v jednoduchém designu postrádá tradiční mohutnost, nábytek je tak vhodný i do menších interiérů. Příjemná atmosféra dána nejen stylovým designem, ale také materiálem dřeva borovice v kontrastním spojení odstínů transparentní bílé s hnědou. Vitrína je ošetřena vodou ředitelným nátěrem, který je odolný vůči působení vlhkosti. Využití vitríny i v moderní domácnosti, jednoduché a efektní řešení interiéru. V nabídce je k dispozici vitrína v identickém designu, ale menších rozměrech.

 

Německý výrobce klade důraz na kvalitu nejen designu, ale i materiálu. Pro výrobu nábytku používá dřevo borovice řádně vysušené a bez kazů, aby nedocházelo k jeho pozdější deformaci. Dodání komody v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava a výnos zdarma.

 

 

Zařizujeme rustikální jídelnu

Pokud se chystáte vybavit jídelnu rustikálním nábytkem, v kolekci Westerland to opravdu nebude problém. V nabídce najdete celou řadu rustikálních komod, samozřejmě nechybí ani jídelní stůl. Díky možnému výběru z nabídky dílů můžete vybavit interiér jídelny různé velikosti. Pokud se rozhodnete pro prostornou vitrínu, kterou nabízíme nyní, získáte opravdu velké úložné prostory. Ty jsou v horní části rozděleny na dvě skříňky a police, v dolní části na tři šuplíky a tři skříňky. Odkládací plocha mezi horní a dolní části je praktickým prostorem na přípravu občerstvení či jako odkládací plocha.

 

Interlink
Společnost založena v Německu p. Martinem Linkem, která má ale sídlo ve Francii, v překrásném městě Seltz. Kvalita výroby dána pověstnou precizností a smyslem pro detail německých výrobců. Společnost Interlink přináší prostřednictvím Aldo nábytku kolekce moderního a stylového nábytku, které najdete mezi jiným netradičně také v kategorii nábytek z masivu.
Všechny produkty společnosti mají certifikáty jakosti a atesty pro zdravotní nezávadnost. Nábytek Aldo se stal výhradním zástupcem společnosti pro země východního bloku a vše, co je u výrobce nové a aktuální najdete na našich stránkách. Naše partnery si vybíráme především pro vysokou jakost výrobků a německý výrobce k takovým bezesporu patří.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Rustikální vitrína z masivu Cassala 4-20901570

Rustikální vitrína z masivu Cassala 4-20901570

Předpokládaný termín: 2 - 3 týdny
24 981 Kč
Rustikální vitrína z masivu Cassala 4.2-20901572

Rustikální vitrína z masivu Cassala 4.2-20901572

Předpokládaný termín: 2 - 3 týdny
21 798 Kč
Novinky do schránky

Každý týden to nejzajímavější ze světa bydlení.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.