0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Rustikální vitrína z masivu Westerland 20901462

Výrobce: IL
Kód: IL063-2015
9 161 Kč
Předpokládaný termín:
2 - 3 týdny
Doprava zdarma
Výnos do patra zdarma

Parametry produktu

Hloubka: 45 cm
Šířka: 90 cm
Výška: 191,5 cm
Hmotnost: 55 kg
Počet balíků: 2 ks
Materiál: borovice
Povrchová úprava: vodouř. akrylová barva
Způsob dodání : v demontu
Barva: transparentní bílá-hnědá
Výrobce: německý
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Rustikální vitrína ze dřeva borovice, atmosféra pro vaší jídelnu

Pokud patříte mezi milovníky rustikálního nábytku, kolekce Westerland od německého výrobce vás osloví. Nabídka samostatných dílů v širokém výběru pro sestavení jídelny a obývacího pokoje. Rustikální nábytek, stejně jako vitrína, kterou nabízíme nyní je vyroben ze dřeva borovice. Příjemné spojení odstínů transparentní bílé s hnědou je i přes velký kontrast harmonický. Vitrína nabízí velké úložné prostory. Horní díl prosklený, dolní díl nabízí dva šuplíky a skříňku. Vnitřní uspořádání skříňky jedna police. Vitrína sice patří do kategorie rustikálního nábytku, ale design je velmi jednoduchý, postrádá tradiční mohutnost. Rustikální nábytek z kolekce Waterland je tak vhodný i pro vybavení malých interiérů.

 

Německý výrobce klade důraz na kvalitu nejen designu, ale i materiálu. Pro výrobu nábytku používá dřevo borovice řádně vysušené a bez kazů, aby nedocházelo k jeho pozdější deformaci. Dodání komody v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.

 

 

Rustikální nábytek pro moderní interiér?

Jak jsme již zmínili, nabídka dílů je opravdu široká. Všechny díly jsou přizpůsobeny k požadavkům dnešních domácností. Povrchová úprava vodou ředitelným nátěrem samozřejmě omyvatelná, moderní mechanické části jako způsob zavěšení dvířek, či pojezdy šuplíků. Rustikální nábytek také v novém podání postrádá tradiční mohutnost, nebojme se říci neohrabanost, jako tomu bylo v dobách dávno minulých. Podobnost je zachována jen v určitých detailech tak, aby byl rustikální design vhodný i pro dnešní interiéry.Interlink
Společnost založena v Německu p. Martinem Linkem, která má ale sídlo ve Francii, v překrásném městě Seltz. Kvalita výroby dána pověstnou precizností a smyslem pro detail německých výrobců. Společnost Interlink přináší prostřednictvím Aldo nábytku kolekce moderního a stylového nábytku, které najdete mezi jiným netradičně také v kategorii nábytek z masivu.
Všechny produkty společnosti mají certifikáty jakosti a atesty pro zdravotní nezávadnost. Nábytek Aldo se stal výhradním zástupcem společnosti pro země východního bloku a vše, co je u výrobce nové a aktuální najdete na našich stránkách. Naše partnery si vybíráme především pro vysokou jakost výrobků a německý výrobce k takovým bezesporu patří.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Vitrína Elise small

Vitrína Elise small

Předpokládaný termín:
3 - 4 týdny
8 619 Kč
Rustikální vitrína CA595

Rustikální vitrína CA595

Předpokládaný termín:
6 - 7 týdnů
19 986 Kč
Rustikální vitrína z masivu Cassala 4-20901570

Rustikální vitrína z masivu Cassala 4-20901570

Předpokládaný termín:
2 - 3 týdny
21 629 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.