0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Rustikální vitrína z masivu Cassala 4.2-20901572

Výrobce: IL
Kód: IL033-2015
21 629 Kč
Předpokládaný termín:
2 - 3 týdny
Doprava zdarma
Výnos do patra zdarma

Parametry produktu

Hloubka: 51 cm
Šířka: 171 cm
Výška: 212 cm
Hmotnost: 137 kg
Počet balíků: 4 ks
Materiál: borovice
Povrchová úprava: vodou ředitelný lak
Způsob dodání : v demontu
Barva: transparentní bílá-hnědá
Výrobce: německý
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Rustikální vitrína ze dřeva borovice

Pro milovníky rustikálního nábytku z masivu představujeme v kolekci Cassala celou řadu samostatných dílů na výběr. Vitrína je jednou z mnoha možností, jak vybavit stylově interiér jídelny. Můžeme říci, že vitrína je už opravdu kusem nábytku, nabízí se tak nejlépe možnost vybavení jídelny pokud máte k dispozici samostatnou místnost. Ale je zde také nabídka rozměrově menších a samozřejmě levnějších dílů, jako jsou komody. V nabídce najdete také identický design pro jídelní stůl, který dokonce nabízí možnost rozložení. Vitrína v transparentním, bílém provedení, které zachovává viditelnou strukturu dřeva v kombinaci s hnědým odstínem. U transparentní bílé se nejedná o sněhově bílý odstín. Vitrína s členitými úložnými prostory patří k oblíbeným dílům nabídky rustikálního nábytku.


Německý výrobce klade důraz na kvalitu a detailní zpracování. Dřevo borovice je bez kazů, řádně vysušené, nedochází tak k pozdější deformaci nábytku vlivem prostředí. Odstín transparentní bílé zachovává viditelnou strukturu dřeva. Dodání vitríny v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.

 

Nabídka rustikálního nábytku i do obývacího pokoje

V kolekci německého výrobce najdete také řadu dílů pro stylové vybavení interiéru obývacího pokoje. V nabídce najdete i konferenční stolek, který můžete využít ve spojení s některou rozměrově menších variant komod. Rustikální nábytek postrádá v návrhu německého výrobce tradiční mohutnost, je tak vhodný i pro vybavení menších interiérů, alespoň některé z nabízených dílů. Rustikální nábytek si i v dnešní moderní době umí najít řadu příznivců.


Interlink
Společnost založena v Německu p. Martinem Linkem, která má ale sídlo ve Francii, v překrásném městě Seltz. Kvalita výroby dána pověstnou precizností a smyslem pro detail německých výrobců. Společnost Interlink přináší prostřednictvím Aldo nábytku kolekce moderního a stylového nábytku, které najdete mezi jiným netradičně také v kategorii nábytek z masivu.
Všechny produkty společnosti mají certifikáty jakosti a atesty pro zdravotní nezávadnost. Naše partnery si vybíráme především pro vysokou jakost výrobků a německý výrobce k takovým bezesporu patří.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Související zboží

Šatní skříň Marion

Šatní skříň Marion

Předpokládaný termín:
3 - 4 týdny
12 413 Kč
Rustikální komoda z masivu Cassala 8.2-20901557

Rustikální komoda z masivu Cassala 8.2-20901557

Předpokládaný termín:
2 - 3 týdny
4 282 Kč
Rustikální jídelna z masivu Cassala bílá

Rustikální jídelna z masivu Cassala bílá

Předpokládaný termín:
2 - 3 týdny
od 21 629 Kč

Alternativní zboží

Vitrína Elise small

Vitrína Elise small

Předpokládaný termín:
3 - 4 týdny
8 619 Kč
Rustikální vitrína prosklená BCA594

Rustikální vitrína prosklená BCA594

Předpokládaný termín:
6 - 7 týdnů
34 788 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.