Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Rustikální vitrína VIT 005

Výrobce: MW
Kód: MWV005
10 571 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Barva: světle hnědá
Hloubka (cm): 43 cm
Šířka (cm): 65 cm
Výška (cm): 195 cm
Materiál: borovice
Povrchová úprava: voskování
Způsob dodání : v jednom díle
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma
Kód: VIT09

Dřevěná rustikální vitrína VIT 005

Nabídka prosklených vitrín nejrůznějších velikostí a barev představuje v kategorii rustikálního nábytku opravdu velký výběr. Povrchová úprava přírodním voskem v několika odstínech, který vždy zachovává zdravotní nezávadnost a viditelnou strukturu dřeva. A to je dobře, vždyť právě proto dřevěný nábytek pořizujeme.

Výrobce klade velký důraz na kvalitu, proto používá pro výrobu dřevo borovice řádně vysušené a bez kazů. Tím zamezí pozdější deformaci nábytku vlivem změn v prostředí, jako je teplota a vlhkost. Pokud je pro výrobu nábytku použito vysušené dřevo, nábytek nepraská. Příjemné jistě pro vás zákazníky bude, že nábytek dodáváme v díle, bez nutnosti montáže. Pro vitrínu stačí pak pouze vybrat její umístění, aby vynikla ve vašem interiéru krása samotného dřeva.

 

 

Na nábytku Aldo rustikální nábytek na zakázku

Rustikální nábytek je jedinou kategorií, kde vám také můžeme nabídnout výrobu nábytku na zakázku. Můžete například v případě vitríny změnit její výšku, šířku, nebo hloubku.

Na fotografii uvádíme vitrínu v základní úpravě a to přírodním voskem světle hnědého odstínu. Kromě rozměrů, jak jsme již uvedli, můžete změnit také povrchovou úpravu nábytku. Jaké možnosti máte na nábytku Aldo?- rustikální nábytek venge patina
- rustikální nábytek bílá patina
- rustikální nábytek bílá patina světle hnědý vosk v kombinaci
- rustikální nábytek bez povrchové úpravy, v surovém stavuAť už zvolíte jakýkoliv odstín, vždy platí, že se jedná o zdravotně nezávadnou úpravu. Navíc vosk zachovává viditelnou strukturu dřeva a to cíleně. Když už pořizujeme nábytek ze dřeva, mělo by být viditelné.Na našem portále najdete široký výběr rustikálního nábytku hned od několika výrobců. A každý z nich se ve svých návrzích liší. Francouzský výrobce přináší kolekce více okázalé, dánský výrobce zase nabízí pouze rustikální nábytek ve sněhově bílém odstínu a německý výrobce je svými návrhy asi našemu trhu nejblíže. V každém případě díky široké nabídce si určitě vybere každý.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Související zboží

Rustikální předsíňová stěna CA581

Rustikální předsíňová stěna CA581

Předpokládaný termín: 6 - 7 týdnů
20 977 Kč
Novinky do schránky

Každý týden to nejzajímavější ze světa bydlení.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.