Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Rustikální vitrína VIT 004

Kód: MWV04
Klasické provedení vitríny z kategorie rustikálního nábytku. Materiál borovice, detaily v podobě kování. Výroba také na zakázku.
nedostupné
11 795 Kč

Parametry produktu

Barva: světle hnědá
Hloubka (cm): 45 cm
Šířka (cm): 100 cm
Výška (cm): 175 cm
Materiál: borovice
Povrchová úprava: voskování
Způsob dodání : v jednom díle
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma
Kód: VIT06

Rustikální vitrína ze dřeva borovice, nábytek na zakázku

Rustikální nábytek je jedinou kategorií na nábytku Aldu, kde vám můžeme dané díly vyrobit také na zakázku. Design zůstává zachován, ale lze upravit výšku, šířku, nebo hloubku, dle vámi zadaných rozměrů. Výroba na zakázku se stala velmi oblíbenou především proto, že se jedná právě o rustikální nábytek.

Výrobce klade velký důraz na kvalitu, proto používá pro výrobu dřevo borovice řádně vysušené a bez kazů. Tím zamezí pozdější deformaci nábytku vlivem změn v prostředí, jako je teplota a vlhkost. Pokud je pro výrobu nábytku použito vysušené dřevo, nábytek nepraská. Příjemné jistě pro vás zákazníky bude, že nábytek dodáváme v díle, bez nutnosti montáže. Pro vitrínu stačí pak pouze vybrat její umístění, aby vynikla ve vašem interiéru krása samotného dřeva.

 

Rustikální nábytek, vyberte si také odstín

Na fotografii uvádíme vitrínu v základní úpravě a to přírodním voskem světle hnědého odstínu. kromě rozměrů, jak jsme již uvedli, můžete změnit také povrchovou úpravu nábytku. Jaké možnosti máte na nábytku Aldo?

 

- rustikální nábytek venge patina
- rustikální nábytek bílá patina
- rustikální nábytek bílá patina světle hnědý vosk v kombinaci
- rustikální nábytek bez povrchové úpravy, v surovém stavu

 

Ať už zvolíte jakýkoliv odstín, vždy platí, že se jedná o zdravotně nezávadnou úpravu. Navíc vosk zachovává viditelnou strukturu dřeva a to cíleně. Když už pořizujeme nábytek ze dřeva, mělo by být viditelné.

Na našem portále najdete široký výběr rustikálního nábytku hned od několika výrobců. A každý z nich se ve svých návrzích liší. Francouzský výrobce přináší kolekce více okázalé, dánský výrobce zase nabízí pouze rustikální nábytek ve sněhově bílém odstínu a německý výrobce je svými návrhy asi našemu trhu nejblíže. V každém případě díky široké nabídce si určitě vybere každý.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu