0
Infolinka: +420 724 777 014 (po-pá 8:00 - 17:00) (so-ne - email, chat)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Rustikální vitrína s vinotékou VIT14

Výrobce: MW
Kód: MBW007-2015
7 928 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Hloubka: 43 cm
Šířka: 60 cm
Výška: 195 cm
Tloušťka desky: 30-40 mm
Materiál: borovice
Povrchová úprava: voskování
Způsob dodání : v jednom díle
Barva: světle hnědá
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Stylová rustikální vitrína s praktickým využitím

Rustikální nábytek rozhodně nepatří k tomu, který je pouhou ozdobou interiéru. Rustikální nábytek nabízí i praktický design jako v případě vitríny, kterou využijete i pro odkládání vín. Horní část vitríny pak mohou doplnit skleničky. To vše je děleno v prostřední části praktickým šuplíkem. Rustikální nábytek má rozhodně své osobité kouzlo a jeho umístění do jídelny či obývacího pokoje může být originální.

 

Rustikální vitrína je vyrobena ze dřeva borovice, které je řádně vysušené a bez kazů. Tím výrobce zamezí pozdější deformaci nábytku vlivem prostředí. Povrchová úprava přírodním voskem světle hnědé barvy. Dodání vitríny v díle bez nutnosti jakékoliv montáže s dopravou zdarma až k vám domů.

 

 

Zařizujeme interiér rustikálním nábytkem

V nabídce rustikální nábytku najdete široký výběr samostatných dílů a tak můžete vybavit jakýkoliv interiér. Vitrína jako stojan na víno najde uplatnění v kuchyni, jídelně, nebo obývacím pokoji. V nabídce pak můžete najít stylové rustikální komody, jídelní stoly, konferenční či televizní stolky. Dřevo pro vybavení interiéru má svůj osobitý půvab, který velmi pozitivně působí na psychiku člověka. V dnešní uspěchané, přetechnizované době je rustikální nábytkem velmi dobrou volbou.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.