Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Rustikální vitrína Country-LUD10

Výrobce: MW
Kód: MBW0025-2015
12 197 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Hloubka (cm): 43 cm
Šířka (cm): 107 cm
Výška (cm): 180 cm
Tloušťka desky: 30-40 mm
Materiál: borovice
Povrchová úprava: voskování
Způsob dodání : v jednom díle
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Rustikální vitrína může mít velké uplatnění

nabídka rustikálního nábytku je velmi široká a najdete v ní nejrůznější typy nábytku. Mezi velmi oblíbené patří rustikální vitríny a rustikální komody. Nabízí vždy velké úložné prostory a mohou být originálním doplněním každého interiéru. Nejčastěji pak vitrína či komoda doplňuje interiér obývacího pokoje a jídelny. Rustikální vitrína, kterou představujeme nyní patří do kolekce Country. Ta nabízí celou řadu dalších dílů nábytku v identickém designu. Nejvíce jsou pak tyto díly vhodné právě pro umístění do výše jmenovaných interiérů. Vitrína nabízí tři police a ve spodní části dva malé šuplíky. Dvířka jsou prosklená, čímž zamezíte ve vnitřním prostoru menší prašnosti. Vitrína je vhodná pro ukládání knížek či jídelního servisu, samozřejmě dle toho, do jakého interiéru ji umístíme.

 

Výrobce klade velký důraz na kvalitu a proto používá dřevo borovice řádně vysušené a bez kazů. Tím je zamezeno pozdější deformaci nábytku vlivem změn v daném prostředí. povrchová úprava přírodním voskem světle hnědého odstínu. Vitrína je ryze přírodní produkt. Velkou výhodou je dodání vitríny v jednom díle bez nutnosti montáže. Doprava zdarma.

 

 

Rustikální nábytek v interiéru je originálním řešením

Specifikum rustikálního nábytku je jistě jeho mohutnost a vlastní linie. Design, který má rozhodně styl, ale samozřejmě ne každému se líbí. V nabídce rustikálního nábytku představujeme jak samostatné díly, tak celé sestavy návrhů interiérů, každý si tak přijde na své. Kromě úpravy voskování je zde ještě rustikální nábytek v laku, nebo také v jiných odstínech. Rustikální nábytek ze dřeva borovice pak patří k těm, který je cenově velmi přijatelný.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky

Každý týden to nejzajímavější ze světa bydlení.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.