Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Rustikální vitrína CA601

Kód: NS0030-2015
Rustikální vitrína, či chcete-li, rustikální knihovna ze dřeva mahagon od dánského výrobce. Vitrína z kategorie značkového nábytku.
nedostupné
13 234 Kč

Parametry produktu

Barva: Bílá
Hloubka (cm): 40 cm
Šířka (cm): 50 cm
Výška (cm): 190 cm
Hmotnost: 35 kg
Materiál: Mahagon
Způsob dodání : v jednom díle
Výrobce: dánský
Záruka: 48 měsíců
Doprava: zdarma
Výnos do patra: bez výnosu

Mahagonové dřevo v podobě rustikální vitríny

V posledních několika letech patří bílý odstín a nejen v kategorii rustikální nábytek, k velmi žádaným. Dánský výrobce navíc zvolil variantu bílé barvy v patině, která je především stylová a vhodná právě pro finální úpravu rustikálního nábytku. Dodává jednotlivým dílům ještě větší elegance ve zpracování typickém právě pro kategorii rustikální nábytek. Ale pozor, vitrína není obyčejnou vitrínou. Jejím pořízením získáte pro váš domov, daný interiér, nábytek také značkový. A jak je známo, značka je tou největší zárukou vysoké kvality a samozřejmě spokojenosti s nákupem.

Dánský výrobce, který je autor návrhu, nezvolil jako výrobní materiál dřevo mahagon náhodou. Dřevo patří k jedněm z nejkvalitnějších, jelikož nabízí vysoký stupeň tvrdosti, což pozitivně ovlivňuje životnost a mechanickou odolnost vitríny. Bohužel kvalitní, tvrdé dřevo je vždy drahé a mahagon mezi ně patří. Sněhově bílý odstín pak dodává vitríně až nečekanou eleganci. Dodání v díle, bez nutnosti jakékoliv montáže.

 

 

Značkový nábytek u vás doma

Nabídka dánského výrobce je velmi široká a můžete si tak sestavit kompletní interiér v bílém provedení. Sestavte si z naší nabídky váš kompletní interiér a nechte se inspirovat severským designem dánských návrhářů třeba dle přiložených fotografií, které jistě stojí za zhlédnutí. A pro inspiraci malá ukázka z naší nabídky, především pak pro představuj, jak rustikální nábytek vypadá zasazený do interiéru.

 

- ložnice (v rustikálním designu jsou velmi půvabné)
- předsíňová stěna
- jídelna
- dětský pokoj (rustikální nábytek pro děti nabízí pouze dánský výrobce)

 

Nápad spojení mahagonového dřeva s ratanem se nám také velmi líbí. Dodává nábytku dánského výrobce ještě větší punc originality. Rustikální nábytek ze dřeva mahagon je drahý, nebudeme nic zakrývat, ale jeho pořízením získáte kvalitu a značku.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu