0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
Doprava zdarma

Rustikální vitrína CA 610

Výrobce: Solo N
Kód: NS0040-2015
23 844 Kč
Dostupnost:
6 - 7 týdnů
Doprava zdarma
Výnos do patra zdarma

Parametry produktu

Hloubka: 40 cm
Šířka: 88 cm
Výška: 195 cm
Materiál: Mahagon
Způsob dodání : složené díly
Barva: Bílá
Výrobce: dánský
Záruka: 48 měsíců
Doprava: zdarma

Prosklená rustikální vitrína z dřeva mahagon

Mezi velmi oblíbená řešení rustikálních vitrín patří bezesporu ty, které nabízí také prosklení. Sklo zamezuje v ukládání prachu, především pak v případě, kdy máte ve vitríně knihy. Ale rustikální vitrína od dánského výrobce vás může oslovit i z mnoha jiných důvodů.

Dánský výrobce klade velký důraz na kvalitu, zdravotní nezávadnost a jedním ze způsobu, jak těchto vlastností docílil, je použití materiálu z dřeva mahagon. Materiál, či spíše dřevo, které nabízí vysoký stupeň tvrdosti a tím také vysokou mechanickou odolnost a dlouhou životnost. Povrchová úprava ve sněhově bílém provedení, samozřejmě ekologickým, vodou ředitelným nátěrem, aby byla zachována zdravotní nezávadnost dřeva. Příjemné je bezesporu i dodání vitríny v díle, jako jeden kus nábytku (není třeba nic skládat) a doprava zdarma až před váš dům.

 

Vybavení interiéru rustikálním nábytkem

Nabídka dánského výrobce to samozřejmě není pouze rustikální vitrína, ale řada dalších samostatných dílů, rovněž sestav, které v naší nabídce najdete. Ucelená nabídka má pak společné jmenovatele, vždy stejný materiál a stejný odstín sněhově bílý. Interiér tak může být velmi harmonický a nábytek najdete snad do všech místností, včetně dětského pokoje. V krátkém přehledu uvádíme několik oblíbených produktů, které jsou však pouhým zlomkem toho, co u nás můžete pořídit.

 

- rustikální dětský pokoj
- rustikální ložnice
- rustikální jídelna
- rustikální truhla
- rustikální komody
- rustikální jídelní stoly

 

Za zmínku, kromě kvality, stojí také detaily v podobě mosazných úchytek a zavěšení křídel. I to samozřejmě kvalitu ovlivňuje a navíc vypadá velmi stylově.

 

"Značkový" rustikální nábytek Nova Solo

Rustikální nábytek dánského výrobce je nábytkem značkovým. Na každém z dílů nábytku máte malý plíšek, kde najdete název dané značky Nova Solo. Pokud je nábytek značkový, je to vždy pro vás zákazníky záruka spokojeného nákupu díky kvalitnímu materiálu a precizního zpracování. Jako prodejci můžeme nábytek Novo Solo jen doporučit. Samozřejmě, že kvalitní nábytek je finančně náročnější.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Související zboží

Rustikální předsíňová stěna CA581

Rustikální předsíňová stěna CA581

Dostupnost:
6 - 7 týdnů
19 410 Kč
Ložnice Nova 160

Ložnice Nova 160

Dostupnost:
6 - 7 týdnů
46 721 Kč
Jídelní sestava HC3C

Jídelní sestava HC3C

Dostupnost:
6 - 7 týdnů
32 370 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.