Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Rustikální truhla COS 03

Kód: MWCS03
Nábytek ze dřeva borovice v podobě stylové rustikální truhly. Nábytek lze vyrobit na zakázku, stačí nám dát vaše rozměry. Dodání v díle.
nedostupné
5 507 Kč

Parametry produktu

Barva: světle hnědá
Výška (cm): 48 cm
Šířka (cm): 77 cm
Hloubka (cm): 77 cm
Materiál: borovice
Povrchová úprava: voskování
Způsob dodání : v jednom díle
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma
Kód: COS06

Nábytek ze dřeva i dnes, v moderních domácnostech

Velmi oblíbený design z kategorie rustikálního nábytku i pro vybavení dnešních moderních domácností. Snad proto že dřevo, potažmo dřevěný nábytek má svou charakteristickou příjemnou atmosféru, dodávající dané místnosti určitou vyrovnanost, pohodu.  Praktická truhla, která může příjemně a velmi efektně doplnit interiér. Materiál s povrchovou úpravou přírodním voskem ve světle hnědém odstínu zachovává zdravotní nezávadnost a viditelnou strukturu borovicového dřeva. To vše řadí truhlu do kategorie ekologického nábytku.

Výrobce klade důraz na kvalitu, která u tohoto typu nábytku nejvíce souvisí s materiálem dřeva borovice. Výrobce použil dřevo řádně vysušené a bez kazů, aby nedocházelo k pozdější deformaci nábytku, či jeho prasklinám vlivem prostředí. Především pak změnám teplot a vlhkosti ovzduší. Dodání v díle, bez nutnosti jakékoliv montáže.

 

Rustikální nábytek na zakázku

Truhla spadá do jediné kategorie nábytku, který u nás můžete pořídit na zakázku. Výroba dle vámi zadaných rozměrů se navýší o pouhých 20 % od základní ceny. O kolik truhlu rozměrově zvětšíte je pak zcela nepodstatné. Ale rozměry nejsou jediné, které si můžete zvolit dle vlastních potřeb. Na výběr je rovněž povrchová úprava rustikálního nábytku.

Truhla patří do kategorie kvalitního nábytku, kdy je stále využívaná ruční práce. Za zmínku také stojí kování truhly, které lze považovat za stylové a celému kusu nábytku dodávají rustikální efekt v originální podobě. Vyberte si z několika dostupných odstínů. Pouze v případě úpravy patinou je navýšení ceny o 10 %, jelikož patina je náročnější na úpravu.

 

- rustikální nábytek venge patina
- rustikální nábytek bílá patina
- rustikální nábytek bílá patina světle hnědý vosk v kombinaci
- rustikální nábytek bez povrchové úpravy, v surovém stavuKvalitní nábytek díky stále ruční výrobě a kvality použitých materiálů. Nabídka rustikálního nábytku je zaměřena pro všechny typy interiérů. Na nábytku Aldo najdete rustikální nábytek od různých výrobců, dánský, německý, nebo francouzský a každý z nabízených designů se dle země původu velmi liší.

 

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu