0
Infolinka: +420 724 777 014 (po-pá 8:00 - 17:00) (so-ne - email, chat)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Rustikální televizní stolek RTV09

Výrobce: MW
Kód: MBW0016-2015
8 673 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Šířka: 140 cm
Výška: 64 cm
Hloubka: 50 cm
Tloušťka desky: 30-40 mm
Materiál: borovice
Povrchová úprava: voskování
Způsob dodání : v jednom díle
Barva: světle hnědá
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Rustikální televizní stolek ze dřeva borovice

Moderní doba či moderní bydlení si vyžaduje své. A tak i v kategorii rustikálního nábytku najdete díly typické pro moderní vybavení domácnosti, jako je televizní stolek. je tomu velmi dobře, protože je tak možné vybavit obývací pokoj kompletně rustikálním nábytkem. V nabídce v identickém designu najdete také skříně, regály a vitríny, komody, nebo konferenční stolky. Rustikálním nábytkem lze dnes vybavit každý interiér. Televizní stolek jako samostatný díl překvapí možná mnohé z vás množstvím úložného prostoru. Dva šuplíky a dvě skříňky s prosklením jsou ještě navíc doplněné odkládací plochou pod horní deskou. To vše při zachování rustikálního designu včetně detailů v podobě stylových, kovových úchytek.

 

Rustikální stolek je dodáván v jednom díle bez nutnosti jakékoliv montáže. Nejsou zde mechanické, kovové pojezdy, ale šuplíky se pohybují na vytvořených pojezdech přímo v desce dřeva. Dřevo borovice patří k cenově dostupným a pokud je řádně vysušeno a bez kazů, můžeme říci že je i kvalitní. Takové dřevo používá i výrobce rustikální komody, aby zamezil pozdější deformaci a praskání nábytku vlivem prostředí. Doprava zdarma.

 

 

Zařizujeme obývací pokoj v rustikálním designu

Pokud patříte mezi milovníky rustikálního nábytku, pak vás jistě potěší, že s nabídkou samostatných dílů vybavíte každý interiér, samozřejmě i obývací pokoj. Rustikální nábytek s voskovanou úpravou patří k těm, jehož design je ovlivněn mexickou kulturou. Nábytek je proto mohutný a můžeme říci i strohý. Hodí se spíše do větších interiérů, kde vlastní design vynikne lépe, než v panelákovém bytě. Ale samozřejmě, že pokud máte menší prostor pro zařízení obývacího pokoje, lze i takový vybavit v rustikálním stylu. Pak je ale lépe volit rustikálním styl francouzského výrobce provence, kde jsou linie daleko jednodušší a nábytek není tak mohutný.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.