0
Infolinka: +420 724 777 014 (po-pá 8:00 - 17:00) (so-ne - email, chat)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Rustikální televizní stolek RTV08

Výrobce: MW
Kód: MBW0017-2015
8 470 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Šířka: 120 cm
Výška: 64 cm
Hloubka: 50 cm
Tloušťka desky: 30-40 mm
Materiál: borovice
Povrchová úprava: voskování
Způsob dodání : v jednom díle
Barva: světle hnědý vosk
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Rustikální design do moderního obývacího pokoje

Snad jen málokterá domácnost se obejde bez televizního stolku. A tak výrobci stylových designů, kterým rustikální nábytek rozhodně je, museli přistoupit na požadavky dnešní doby. Je tedy už běžné, že i klasický rustikální nábytek představuje díly jako televizní stolek. Ten vás překvapí nejen vlastním designem inspirovaným mexickou kulturou, ale i množstvím úložných prostorů. Své dělají i stylové, kovové úchytky, které příjemně celkový dojem dotvářejí. Pokud jste milovníky rustikálního nábytku, z nabídky samostatných dílů můžete sestavit kompletní vybavení obývacího pokoje.

 

Rustikální stolek je dodáván v jednom díle bez nutnosti jakékoliv montáže. Nejsou zde mechanické, kovové pojezdy, ale šuplíky se pohybují na vytvořených pojezdech přímo v desce dřeva. Dřevo borovice patří k cenově dostupným a pokud je řádně vysušeno a bez kazů, můžeme říci že je i kvalitní. Takové dřevo používá i výrobce rustikální komody, aby zamezil pozdější deformaci a praskání nábytku vlivem prostředí. Doprava zdarma.

 

 

Rustikálním nábytek v moderní domácnosti

Rustikální nábytek s voskovanou úpravou patří k těm, jehož design je ovlivněn mexickou kulturou. Nábytek je proto mohutný a můžeme říci i strohý. Hodí se spíše do větších interiérů, kde vlastní design vynikne lépe, než v panelákovém bytě. Ale samozřejmě, že pokud máte menší prostor pro zařízení obývacího pokoje, lze i takový vybavit v rustikálním stylu. Pak je ale lépe volit rustikálním styl francouzského výrobce provence, kde jsou linie daleko jednodušší a nábytek není tak mohutný.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.