0
Infolinka: +420 724 777 014 (po-pá 8:00 - 17:00) (so-ne - email, chat)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Rustikální televizní stolek RTV 04

Výrobce: MW
Kód: RTV04
8 673 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Šířka: 167 cm
Výška: 50 cm
Hloubka: 50 cm
Materiál: borovice
Povrchová úprava: voskování
Způsob dodání : v jednom díle
Barva: světle hnědá
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Dřevěný rustikální televizní stolek 04

Také v kategorii rustikálního nábytku přizpůsobil výrobce nabídku televizních stolků novým televizním přijímačům, které již mají lcd obrazovky. Tak, aby byl televizní stolek vhodný pro moderní domácnost. Proto návrh nabízí větší délku a jsou nižší. Rustikální nábytek patří k oblíbeným designům a je proto dobře, že výrobce reagoval na požadavky vás zákazníků také pro tuto kategorii stylového nábytku z masivu.

Výrobce klade důraz na kvalitu, která u  tohoto nábytku nejvíce souvisí s materiálem dřeva borovice. Výrobce použil dřevo řádně vysušené a bez kazů, aby nedocházelo k pozdější deformaci nábytku, či jeho prasklinám vlivem prostředí. Především pak změnám teplot a vlhkosti ovzduší. Povrchová úprava přírodního vosku světle hnědého odstínu zachovává zdravotní nezávadnost dřeva, televizní stolek tak můžeme zařadit k ekologickým produktům.

 

Možnosti rustikálních designů na nábytku Aldo

Rustikální nábytek je jedinou kategorií kde vám můžeme nabídnout výrobu nábytku na zakázku. Můžete tak změnit rozměry televizního stolku a můžete si také vybrat odstín povrchové úpravy.

 

- rustikální nábytek venge patina
- rustikální nábytek bílá patina
- rustikální nábytek bílá patina světle hnědý vosk v kombinaci
- rustikální nábytek bez povrchové úpravy, v surovém stavuZa provedení patiny je však nutno počítat s příplatkem ve výši 10 % od základní ceny.Kvalitní nábytek díky stále ruční výrobě a kvality použitých materiálů. Nabídka rustikálního nábytku je zaměřena pro všechny typy interiérů. Na nábytku Aldo najdete rustikální nábytek od různých výrobců, dánský, německý, nebo francouzský a každý z nabízených designů se dle země původu velmi liší.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.