0
Infolinka: +420 724 777 014 (po-pá 8:00 - 17:00) (so-ne - email, chat)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Rustikální televizní stolek MES12

Výrobce: MW
Kód: MBW0015-2015
9 690 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Šířka: 120 cm
Výška: 52 cm
Hloubka: 70 cm
Tloušťka desky: 30-40 mm
Materiál: borovice
Povrchová úprava: voskování
Způsob dodání : v jednom díle
Barva: světle hnědá
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Rustikální televizní stolek v podobě nízké komody

Designy televizních stolků jsou různé a pro kategorii rustikálního nábytku to platí rovněž. Představujeme vám televizní stolek, který můžeme označit také za komodu se dvěma šuplíky. Výrobce i přes to, že se jedná o rustikální nábytek zvolil spíše jednodušší linie, design, ale zachoval stylové, kovové úchytky. Rustikální televizní stolek ze dřeva borovice je ošetřen přírodním voskem ve světle hnědém odstínu. Praktický je rozhodně velký úložný prostor, který zajišťují dva šuplíky.

 

Rustikální televizní stolek je dodáván v jednom díle bez nutnosti jakékoliv montáže. Nejsou zde mechanické, kovové pojezdy, ale šuplíky se pohybují na vytvořených pojezdech přímo v desce dřeva. Dřevo borovice patří k cenově dostupným a pokud je řádně vysušeno a bez kazů, můžeme říci že je i kvalitní. Takové dřevo používá i výrobce rustikální nábytku, aby zamezil pozdější deformaci a praskání nábytku vlivem prostředí. Doprava zdarma.

 

 

Rustikální nábytek v obývacím pokoji

V nabídce rustikálního nábytku najdete i další samostatné díly, pro možné sestavení kompletního interiéru obývacího pokoje. V identickém designu a odstínu pak můžete vybírat regály a vitríny, rustikální konferenční stolky, skříně, nebo rustikální komody. nabídka je opravdu velmi široká a příklad možného sestavení interiéru obývacího pokoje uvádíme na ilustrační fotografii.

 

Rustikální nábytek nevyžaduje nijak zvláštní péči, stačí prach setřít mírně vlhkým hadříkem. Jelikož je ale dřevo jako takové pórovité, je třeba počítat s tím, že v průběhu tří let nábytek, povrch ztmavne. Na stolek však nikdy nepokládejte žádné horké předměty a pozor na mechanické poškození ostřejšími předměty, dřevo přeci jen není tak tvrdé jako třeba laminát.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.