Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Rustikální televizní stolek CA 592-120

Kód: CA592-120
Značkový nábytek Nova Solo dánského výrobce. Rustikální televizní stolek ze dřeva mahagon nabízí vysokou kvalitu, eleganci.
nedostupné
13 661 Kč

Parametry produktu

Barva: Bílá
Šířka (cm): 120 cm
Výška (cm): 45 cm
Hloubka (cm): 45 cm
Hmotnost: 37 kg
Materiál: Mahagon
Způsob dodání : v jednom díle
Výrobce: dánský
Záruka: 48 měsíců
Doprava: zdarma
Výnos do patra: bez výnosu

Rustikální televizní stolek CA 592-120

Nabídka televizních stolků z kategorie rustikálního nábytku je velmi široká. Mezi velmi oblíbené patří designy a především ale kvalita dánského výrobce. Nabízí nábytek v tradičním provedení a bílého provedení, který je značkový. Ano, značka je vždy zárukou té nejvyšší kvality a originálního designu, bohužel ale také něco stojí. V nabídce rustikálních designů od nábytku Aldo najdete televizní stolky rovněž za poloviční cenu, je tedy jen na vás jak se rozhodnete.

Pokud zvolíte dánského výrobce, získáte značkový nábytek Nova Solo, certifikát jakosti a nejkvalitnější materiál dřevo mahagon. Na materiálu opravdu záleží. Například dřevo mahagon nabízí daleko vyšší mechanickou odolnost, delší životnost než borovice, ale jak jsme již zmínili, jeho ceny je vysoká. Dodání v díle bez nutnosti montáže je další výhodou při pořízení tohoto produktu.

 

 

Rustikální nábytek v místnosti

Pokud jste se rozhodli, či zvažujete pořízení rustikálního nábytku, je třeba se uvědomit do jaké místnosti má být zasazen. Rustikální nábytek zcela určitě nevynikne v malých interiérech, ale větších. Pro bílý odstín je vhodné zvolit kontrastní pozadí stěn, třeba s tmavě hnědou malbou, či tapetou.

Možná také zvažujete pořízení dalších dílů pro vybavení interiéru kompletně a televizní stolek určitě není jediným zástupcem dánského výrobce. Několik příkladů pro inspiraci.

 

- ložnice Nova Solo
- ložnice Nova Solo 160
- dětský pokoj Nova Solo
- předsíňové stěny Nova Solo

 

V neposlední řadě chceme upozornit na příjemné detaily. Například v podobě mosazných úchytek, nebo konkrétně u televizního stolku hezky předvrtaného otvoru pro zapojení televizního přijímače. Ano, i o tom je pohodlný nákup značkového nábytku bez jakékoliv práce. Odpadává montáž, úpravy, stačí jen díly rozmístit v daném pokoji.

 

Více z kolekce

Sedací souprava Queen, kolekce do obývacího pokoje

Přejít do kolekce
Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu