Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Rustikální televizní stolek 03

Kód: RTV03
Rustikální nábytek je specifickou kategorií nábytku. Obliba designu také díky materiálu, dřevo borovice a povrchové úpravě vosku.
nedostupné
8 673 Kč

Parametry produktu

Barva: světle hnědá
Šířka (cm): 167 cm
Výška (cm): 50 cm
Hloubka (cm): 50 cm
Materiál: borovice
Povrchová úprava: voskování
Způsob dodání : v jednom díle
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Dřevěný rustikální televizní stolek má své kouzlo

Rustikální nábytek buď máte rádi hodně a chcete tento design snad do každé místnosti, nebo vám nic neříká. Pokud patříte do první skupiny zákazníků, určitě vás potěší, že nabídka právě rustikálního designu je na nábytku Aldo velmi široká. Jen skupina televizních stolků z této kategorie má široké zastoupení. A i přes rustikální design pamatuje výrobce velmi vhodně také na rozměry přijímačů. Stolek vhodný i pro moderní lcd obrazovky.

Výrobce klade velký důraz na kvalitu, proto používá dřevo borovice řádně vysušené, aby nedocházelo k pozdější deformaci a prasklinám desek. Kvalitní dřevo je základ pro výrobu nábytku, který je i v místnostech vystavován relativní vlhkosti a změnám teploty. V neposlední řadě, pro celistvost rustikálního designu bylo použito stylových, kovových úchytek černé barvy. Příjemný detail na mohutném kusu nábytku.

 

Rustikální nábytek v moderní domácnosti

Dnešní výrobci rustikálního nábytku musí při svých návrzích pamatovat na požadavky zákazníků a nábytek musí být plně funkční a praktický. Měla by být nabídnuta rovněž možnost volby odstínu. Pro rustikální televizní stolek tuto možnost máte, navíc vám můžeme nabídnout výrobu nábytku na zakázku dle vámi zadaných rozměrů.

 

- rustikální nábytek venge patina
- rustikální nábytek bílá patina
- rustikální nábytek bílá patina světle hnědý vosk v kombinaci
- rustikální nábytek bez povrchové úpravy, v surovém stavuZa provedení patiny je však nutno počítat s příplatkem ve výši 10 % od základní ceny.Vnitřní uspořádání jedna police. Kvalitní nábytek díky stále ruční výrobě a kvality použitých materiálů. Nabídka rustikálního nábytku je zaměřena pro všechny typy interiérů. Na nábytku Aldo najdete rustikální nábytek od různých výrobců, dánský, německý, nebo francouzský a každý z nabízených designů se dle země původu velmi liší.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu