Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Rustikální stůl MES 08

Kód: MWM08
Rustikální dekorativní stůl ze dřeva borovice. Netradiční design, ale také odstín venge patina. Styl, který má svou atmosféru.
nedostupné
11 533 Kč

Parametry produktu

Barva: Wenge
Šířka (cm): 150 cm
Výška (cm): 76 cm
Hloubka (cm): 45 cm
Materiál: borovice
Povrchová úprava: voskování
Způsob dodání : v jednom díle
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma
Kód: MES11

Dřevěný rustikální stůl jako bytový doplněk

Nabídka rustikálního nábytku představuje nejen stylový nábytek, ale také netradiční. Prohlédněte si doplňující fotografie jak lze tento díl nábytku efektně využít například v interiéru rustikální ložnice. Záměrem návrhu bylo vytvořit spíše stůl jako dekoraci, bytový doplněk. Samozřejmě také s praktickým využitím. často je pak využíván jako toletní stolek, který ocení zejména ženy.

 

Aldo nábytek doporučuje:

- rustikální ložnice
- rustikální postel v široké nabídce rozměrů
- rustikální šatní skříň (nabídka samostatných dílů)

 

 

Kvalita nábytku ze dřeva je důležitá

Výrobce klade velký důraz na kvalitu, která především u nábytku ze dřeva není pouze o precizním zpracování. Velmi pečlivě musí být vybrán také materiál, v případě dekoračního stolu pak bylo použito dřevo borovice. Výrobce pro zabezpečení kvality volí pouze dřevo řádně vysušené, bez kazů a suků, aby v maximální míře zamezil pozdější deformaci nábytku vliven změn v místnosti. Vlhkost, rozdílá teplota.

Rustikální nábytek je vyroben z borovicového dřeva, povrchová úprava voskováním. Jedná se tak o čistě ekologický nábytek. Nábytek, kdy je stále využíváno ruční práce. Dodání stolu v díle, bez nutnosti jakékoliv montáže.

 

Rustikální nábytek na nábytku Aldo

Jak jsme se již zmínili, nabídka rustikálního nábytku je velmi široká. Můžete tak sestavovat kompletní interiéry, které díky dřevu zcela jistě získají hřejivou atmosféru tolik typickou pro rustikální nábytek. Co je ale velmi příjemné pro vás zákazníky, je nejen daný styl nábytku. Rovněž volba odstínů či rozměrů pro tuto kategorii není problém.

 

- lze pořídit v odstínu světle hnědý vosk
- lze pořídit v odstínu bílá patina
- lzepořídit v kombinaci odstínů bílá patina se světle hnědou deskou
- lze pořídit bez povrchové úpravy v surovém stavu, individuální moření
- lze pořídit v atypických rozměrech, možná výroba stolu na zakázkuRustikální nábytek od Aldo, to je bezpočet různých kombinací a nabídka nábytku na míru. A i pro kategorii rustikálního nábytku platí doprava zdarma až k vám domů. Pro kategorii rustikálního nábytku však neplatí vynáška do patra, jelikož nábytek je smontován, vždy je třeba s touto skutečností počítat.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu