Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Rustikální stůl MES 07

Kód: MWM07
Rustikální stůl jako odkládací plocha v provedení bílá patina. Sledujte širokou nabídku rustikálního nábytku z borovice.
nedostupné
9 987 Kč

Parametry produktu

Barva: bílá patina
Šířka (cm): 120 cm
Výška (cm): 76 cm
Hloubka (cm): 45 cm
Materiál: borovice
Povrchová úprava: voskování
Způsob dodání : v jednom díle
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma
Kód: MES09

Rustikální stůl ze dřeva borovice MES 07

Nabídka nejrůznějších stolů, stolků a stolečků z kategorie rustikální nábytek je velmi široká. Představujeme jednu z mnoha variant designů v provedení bílá patina, která novému nábytku dodává netradiční povrchové úpravy. Úprava náročná na výrobu, která však má vysoký designový efekt.

Výrobce klade velký důraz na kvalitu, která především u nábytku ze dřeva není pouze o precizním zpracování. Velmi pečlivě musí být vybrán také materiál, v případě dekoračního stolu pak bylo použito dřevo borovice. Výrobce pro zabezpečení kvality volí pouze dřevo řádně vysušené, bez kazů a suků, aby v maximální míře zamezil pozdější deformaci nábytku vliven změn v místnosti. Vlhkost, rozdílá teplota.

Rustikální nábytek je vyroben z borovicového dřeva, povrchová úprava voskováním. Jedná se tak o čistě ekologický nábytek. Nábytek, kdy je stále využíváno ruční práce. Dodání stolu v díle, bez nutnosti jakékoliv montáže.

 

 

Ekologický nábytek v rustikálním designu

Jak jsme se již zmínili, nabídka rustikálního nábytku je velmi široká. Můžete tak sestavovat kompletní interiéry, které díky dřevu zcela jistě získají hřejivou atmosféru tolik typickou pro rustikální nábytek. Co je ale velmi příjemné pro vás zákazníky, je nejen daný styl nábytku. Rovněž volba odstínů či rozměrů pro tuto kategorii není problém.

 

- lze pořídit v odstínu světle hnědý vosk
- lze pořídit v odstínu venge patina
- lzepořídit v kombinaci odstínů bílá patina se světle hnědou deskou
- lze pořídit bez povrchové úpravy v surovém stavu, individuální moření
- lze pořídit v atypických rozměrech, možná výroba stolu na zakázku

 

Rustikální nábytek od Aldo, to je bezpočet různých kombinací a nabídka nábytku na míru. A i pro kategorii rustikálního nábytku platí doprava zdarma až k vám domů. Pro kategorii rustikálního nábytku však neplatí vynáška do patra, jelikož nábytek je smontován, vždy je třeba s touto skutečností počítat.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu