Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Rustikální skříň SZY 03

Kód: SZY03
Velmi prostorná třídveřová šatní skříň z kategorie rustikálního nábytku. Borovicové dřevo rustikální skříně ošetřeno přírodním voskem.
nedostupné
25 546 Kč

Parametry produktu

Barva: světle hnědý vosk
Výška (cm): 195 cm
Šířka (cm): 160 cm
Hloubka (cm): 60 cm
Materiál: borovice
Povrchová úprava: voskování
Způsob dodání : v jednom díle
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Rustikální dřevěná šatní skříň

Nábytek z masivu, dřeva borovice patří k vyhledávaným a nejvíce právě v rustikálním designu. Šatní skříň na fotografii patří rozměrově k největším, nabízí třídveřové provedení. Navíc ve spodní části je skříň doplněna malými šuplíky, které jistě prakticky doplní velký úložný prostor.

Výrobce klade důraz na kvalitu, která je právě pro nábytek ze dřeva velmi důležitá. Dřevo musí být řádně vysušené, bez kazů, aby nedocházelo k pozdější deformaci a prasklinám na nábytku vlivem prostředí. Pokud je použito kvalitního dřeva, v našem případě borovicového, nábytek zachovává svůj původní vzhled i po několik dalších desetiletí.

 

Rustikální nábytek na Aldo

Jen dřevo dokáže v místnosti vytvořit pro něho tolik typickou, hřejivou atmosféru. Šatní skříně patří k druhu nábytku, které jsou právě v rustikálním designu velmi žádané. Skříň kterou vám nabízíme nyní, je díky svým rozměrům již pořádným "kusem" nábytku a dané místnosti může dodat nečekané elegance. Rovněž patří do kategorie nábytku, který vám vyrobíme dle vámi zadaných rozměrů, tedy na zakázku.

 

Vnitřní uspořádání: v pravém křídle tři police, levé dvoukřídlí šatní tyč

 

Povrchová úprava je provedena přírodním voskem ve světle hnědém odstínu, můžeme tedy skříň zařadit do kategorie ekologického produktu. Nabídka skříní v kategorii rustikální nábytek je velmi široká, stejně jako dalších dílů pro sestavení kompletních stylových interiérů.

 

Doporučujeme:

- sestava rustikální pracovny
- sestava rustikální jídelny
- široký výběr rustikálních komod

 

Nabídka je opravdu široká, uvedli jsme jen některé z dílů spíše pro vaši představu, především pak u sestav, jak interiér vybavený tímto typem nábytku vypadá.

Dodání v jednom díle, bez nutnosti montáže. Doprava i pro kategorii mohutného rustikálního nábytku zdarma až k vám domů.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu