Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Rustikální regál REG 04

Kód: MWR04
Rustikální dřevěný regál s povrchovou úpravou světle hnědého vosku. Oblíbené dřevo borovice, doprava zdarma, dodání v díle.
nedostupné
10 571 Kč

Parametry produktu

Barva: světle hnědá
Hloubka (cm): 43 cm
Šířka (cm): 72 cm
Výška (cm): 195 cm
Materiál: borovice
Povrchová úprava: voskování
Způsob dodání : v jednom díle
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Dřevěný rustikální regál REG 04

Těžko označit zda se jedná o rustikální regál, či rustikální knihovnu. Funkci, kterou tomuto regálu přidělíte si můžete vybrat sami. Nabídka rustikálního nábytku to jsou také knihovny, vitríny a regály v širokém výběru, jejichž umístění je snad nejvíce využíváno v interiéru pracovny a obývacího pokoje. Rustikální regál, na fotografii v provedení světle hnědého vosku nabízí svým designem originalitu a stylový design.

Dřevo má dostatečnou tloušťku na to, aby udrželo váhu knih a police se neprohýbají, jak jsme svědky například u regálů z laminátové desky.

Výrobce klade velký důraz na kvalitu a zdravotní nezávadnost. Pro výrobu nábytku používá dřevo borovice bez kazů a řádně vysušené. Vosk jako zvolená úprava, odstín, zachovává zdravotní nezávadnost dřeva. V nabídce najdete také možnost výběru regálu v jiných odstínech, nebo bez úpravy, v surovém stavu. Rustikální nábytek všeobecně má na našich stránkách řadu předností.- doprava zdarma po celé republice
- dodání nábytku v dílech bez nutnosti montáže
- možnost výroby nábytku na zakázku dle vámi zadaných rozměrů
- možnost výroby nábytku v surovém stavu pro případné vaše moření
- možnost výroby nábytku v odstínu tmavě hnědý vosk, bílá a venge patina

 

Rustikální nábytek je vždy originálním vybavením interiéru

Víte, jaký je rozdíl mezi regálem, vitrínou a knihovnou? Vitrína nabízí prosklení, regály jsou většinou užší než knihovny a nabízejí menší úložný prostor, někdy část je také s dvířky. Ale více méně jsme vše zařadili do jedné skupiny nábytku.

I když se jedná o stylový nábytek, jeho využití je stejné, jako u návrhů v moderním designu. Díky široké nabídce dalších samostatných dílů si můžete sestavit rustikální interiér jako celek. Vše ze dřeva borovice v dané, dostupné úpravě. Pro inspiraci uvádíme několik příkladů, jak může místnost vypadat a z čeho můžete vybírat. Ukázka je samozřejmě zlomkem z toho, co u nás můžete najít.- rustikální pracovna v sestavě
- rustikální jídelna v sestavě
- rustikální ložnice v sestavěRustikální nábytek patří na našem portále k velmi oblíbené kategorii. Nezapomínejte, že borovice není jediným výrobním materiálem v naší nabídce. Představujeme také rustikální nábytek dánského výrobce, který používá dřevo mahagon, nebo rustikální nábytek francouzského výrobce, který používá mdf desku. 

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu