Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Rustikální regál REG 02

Kód: MWR02
Rustikální regál má své kouzlo a i samostatně umístěný v pokoji působí velmi originálně. Materiál dřevo borovice s úpravou hnědého vosku.
nedostupné
10 571 Kč

Parametry produktu

Barva: světle hnědá
Hloubka (cm): 43 cm
Šířka (cm): 72 cm
Výška (cm): 195 cm
Materiál: borovice
Povrchová úprava: voskování
Způsob dodání : v jednom díle
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma
Kód: REG02

Dřevěný rustikální regál REG 02

Jeden z mnoha v nabídce regálů kategorie rustikálního nábytku. Na fotografii odstín světle hnědý vosk, který zachovává zdravotní nezávadnost dřeva, v tomto případě borovice. Dřevo má dostatečnou tloušťku na to, aby udrželo váhu knih a police se neprohýbají, jak jsme svědky například u regálů z laminátové desky.

Výrobce klade velký důraz na kvalitu a zdravotní nezávadnost. Pro výrobu nábytku používá dřevo borovice bez kazů a řádně vysušené. Vosk jako zvolená úprava, odstín, zachovává zdravotní nezávadnost dřeva. V nabídce najdete také možnost výběru regálu v jiných odstínech, nebo bez úpravy, v surovém stavu. Rustikální nábytek všeobecně na našich stránkách řadu předností.- doprava zdarma po celé republice
- dodání nábytku v dílech bez nutnosti montáže
- možnost výroby nábytku na zakázku dle vámi zadaných rozměrů
- možnost výroby nábytku v surovém stavu pro případné vaše moření
- možnost výroby nábytku v odstínu tmavě hnědý vosk, bílá a venge patina

 

Regály, knihovny, vitríny, vše ze dřeva

Víte, jaký je rozdíl mezi regálem, vitrínou a knihovnou? Vitrína nabízí prosklení, regály jsou většinou užší než knihovny a nabízejí menší úložný prostor, někdy část je také s dvířky. Ale více méně jsme vše zařadili do jedné skupiny nábytku.

I když se jedná o stylový nábytek, jeho využití je stejné, jako u návrhů v moderním designu. Díky široké nabídce dalších samostatných dílů si můžete sestavit rustikální interiér jako celek. Vše ze dřeva borovice v dané, dostupné úpravě. Pro inspiraci uvádíme několik příkladů, jak může místnost vypadat a z čeho můžete vybírat. Ukázka je samozřejmě zlomkem z toho, co u nás můžete najít.- rustikální pracovna v sestavě
- rustikální jídelna v sestavě
- rustikální ložnice v sestavěRustikální nábytek patří na našem portále k velmi oblíbené kategorii. Nezapomínejte, že borovice není jediným výrobním materiálem v naší nabídce. Představujeme také rustikální nábytek dánského výrobce, který používá dřevo mahagon, nebo rustikální nábytek francouzského výrobce, který používá mdf desku. A těch tvarů a odstínů.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu