Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Rustikální psací stůl BIK07

Výrobce: MW
Kód: MBW0012-2015
10 774 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Barva: světle hnědý vosk
Šířka (cm): 150 cm
Výška (cm): 78 cm
Hloubka (cm): 60 cm
Tloušťka desky: 30-40 mm
Materiál: borovice
Povrchová úprava: voskování
Způsob dodání : v jednom díle
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Rustikální psací stůl, netradiční řešení kanceláře

A nemusí to být jen kompletně zařízená kancelář, ale i samostatně umístěný psací stůl v interiéru třeba obývacího pokoje vytvoří příjemný pracovní koutek. Rustikální psací stůl je velmi stylový, pracovní plocha je dostatečně velká i pro umístění počítače. Po stranách nabízí dvě skříňky a mezi skříňkami šuplík, úložné prostory jsou tak dostatečně velké. Je dobré na desku stolu umístit podložku, jelikož materiál dřeva borovice je náchylný na mechanické poškození. Nechybí ani stylové, kovové úchyty. Psací stůl, pokud vás jeho rustikální design oslovil, nemusí být jediným dílem nábytku v tomto stylu ve vaší kanceláři či jako součást pracovního koutu. V nabídce najdete rustikální regály, komody i šatní skříně. Nabídka je opravdu velmi široká a na výběr máte i různé designy rustikálních psacích stolů.

 

Velkou výhodou je dodání psacího stolu v jednom díle bez nutnosti jakékoliv montáže. Povrchová úprava přírodním, světle hnědým voskem. Materiál dřevo borovice patří k cenově přijatelným a výrobce používá dřevo řádně vysušené a bez prasklin, aby nedocházelo k pozdější deformaci nábytku. Doprava zdarma.

 

Rustikální nábytek v kanceláři

Jak jsme již zmínili v úvodu, v nabídce rustikálního nábytku najdete široký výběr samostatných dílů, můžete si tak vybavit tímto designem celou kancelář. Pokud se k tomuto řešení rozhodnete, pak získáte ekologický, zdravotně nezávadný nábytek, jehož rozměry si navíc můžete nechat upravit na zakázku.

 

V nabídce jsou i návrhy celých sestav, které vám lépe přiblíží, jak rustikální kancelář může vypadat. Dřevo také působí velmi pozitivně na psychiku člověka, což je pro práci především v dnešní uspěchané, přetechnizované době krok správným směrem.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky

Každý týden to nejzajímavější ze světa bydlení.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.