Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Rustikální psací stůl BIK 05

Kód: BIK05
Rustikální psací stůl v netradičním designu s nadstavcem. Stylový design nabízí velké množství úložných prostorů. Materiál dřevo borovice.
nedostupné
14 297 Kč

Parametry produktu

Výška (cm): 103 cm
Šířka (cm): 150 cm
Hloubka (cm): 60 cm
Materiál: borovice
Povrchová úprava: voskování
Způsob dodání : v jednom díle
Barva: světle hnědá
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Rustikální psací stůl BIK 05

Nabídka rustikálních psacích stolů s nadstavcem není příliš častou variantou, proto jsme rádi, že takový typ psacího stolu do nabídky můžeme zařadit. Nadstavec je velmi praktický především v malých interiérech pracovny, kdy potřebujete využít každé místečko v místnosti. Ale díky nadstavci působí psací stůl také velmi netradičně.

Výrobce klade velký důraz na kvalitu a zdravotní nezávadnost. Pro výrobu nábytku používá dřevo borovice bez kazů a řádně vysušené, s povrchovou úpravou světle hnědým voskem. Ten jako zvolená úprava, odstín, zachovává zdravotní nezávadnost dřeva. V nabídce najdete také možnost výběru psacího stolu v jiných odstínech, nebo bez úpravy, v surovém stavu.Příjemná je jistě doprava nábytku zdarma po celé republice a v případě rustikálního nábytku dodání také v dílech, jako jeden kus nábytku. Nemusíte nic skládat. 
V neposlední řadě, jako jediná kategorie nabízí možné úpravy, psací stůl vám můžeme dodat vyrobený na zakázku, ve vámi zadaných rozměrech.

 

 

Rustikální pracovna

Díky široké nabídce dalších samostatných dílů si můžete sestavit pracovnu jako celek. Vše ze dřeva borovice v rustikálním designu. Pro inspiraci uvádíme několik příkladů, jak může pracovna vypadat a z čeho můžete vybírat. Ukázka je samozřejmě zlomkem z toho, co u nás můžete najít.- rustikální pracovna v sestavě
- rustikální komody
- rustikální vitríny a regály
- rustikální skříně
Rustikální nábytek patří na našem portále k velmi oblíbené kategorii. Nezapomínejte, že borovice není jediným výrobním materiálem v naší nabídce. Představujeme také rustikální nábytek dánského výrobce, který používá dřevo mahagon, nebo rustikální nábytek francouzského výrobce, který používá mdf desku. A těch tvarů a odstínů. 

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu