Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Rustikální předsíňová stěna CA593

Kód: NS0036-2015
Rustikální předsíň ze dřeva mahagon v bílém provedení od dánského výrobce. Příjemné doplnění přírodním ratanem. Záruka až 4 roky!
nedostupné
18 834 Kč

Parametry produktu

Barva: Bílá
Výška (cm): 190 cm
Šířka (cm): 100 cm
Hloubka (cm): 40 cm
Hmotnost: 43,2 kg
Materiál: Mahagon
Způsob dodání : v jednom díle
Výrobce: dánský
Záruka: 48 měsíců
Doprava: zdarma
Výnos do patra: bez výnosu

Rustikální předsíňová stěna CA593

Kontrastní spojení materiálů a přeci velmi harmonický díl nábytku. Předsíňová stěna v rustikálním designu od dánského výrobce, který klade velký důraz na kvalitu. Té docílil z části precizní výrobou (nábytek je značkový, Nova Solo) a z části právě použitým materiálem dřeva mahagon. To nabízí vysoký stupeň tvrdosti a předsíňová stěna je tak velmi odolná vůči mechanickému poškození.

Díky vysoké kvalitě vám rovněž můžeme nabídnout (a samozřejmě nabízíme) prodlouženou záruku na nábytek a to až na 4 roky.

 

 

Příjemný vstup do domu

První, s čím se každý z návštěvníků vašeho obydlí setká je předsíň. Měla by tedy být dostatečně reprezentativní a příjemná. Předsíň by zcela určitě neměla být skladištěm kabátů a obuvi. K tomu, aby jste v předsíni udrželi lad a pořádek, pak můžete využít mnoho druhů nábytku. Pokud zvolíte předsíňovou stěnu, pak získáte hned několik věcí v jednom. Předsíňová stěnavěšák na kabáty, dva šuplíky jako úložný prostor, odkládací polici v horní části a pohodlný sedák s poduškou. To vše je v ceně této předsíňové sestavy. A pokud jste majiteli velké předsíně, nebo vás je v domácnosti více, máme pro vás další nápady, jak předsíňovou stěnu vhodně doplnit.- rustikální police D 160
- rustikální police D 161
- rustikální komoda a zrcadlo do předsíně
- rustikální lavice BDEDánský výrobce nabízí další samostatné díly nábytku ze dřeva mahagon v bílém provedení a to do všech typů interiérů, od dětského pokoje až po ložnici. Kvalitní, značkový nábytek je cenově náročný, ale získáte zcela určitě nábytek, který směle můžete předávat z generace na generaci.

 

Dodání nábytku k vám domů

- v jednom díle (nemusíte vůbec nic sestavovat)
- výnos a doprava zcela zdarma

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu