Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Rustikální postel ACC08

Kód: MWP01
Rustikální postel s možností výběru několika velikostí. Kvalitní rustikální nábytek, který klade důraz na detail a kvalitu.
nedostupné
Šířka: 120
13 565 Kč
Šířka: 140
14 188 Kč
Šířka: 160
15 436 Kč
Šířka: 180
17 224 Kč
Šířka: 200
19 094 Kč
Šířka: 90
12 779 Kč

Parametry produktu

Barva: Wenge
Výška (cm): 65 cm
Délka (cm): 200 cm
Materiál: borovice
Povrchová úprava: ekol. nátěr
Způsob dodání : v demontu
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Kvalitní rustikální postel z borovice ACC 08

Rustikální ložnice má mnoho podob. Rustikální postel, kterou nabízíme nyní se  však od ostatního voskovaného provedení velmi liší. Povrchová úprava není provedena voskem, ale klasickým vodouředitelným lakem a navíc je zde docíleno speciálním působením na povrch dřeva vytvoření starého dojmu, kterého si můžete povšimnout především na hranách postele. Odborně také tento způsob nazýváme patina. Patinování nábytku je náročné především v tom, že cílem je dosáhnout u nového nábytku starého vzhledu.

Výrobce rustikálního nábytku klade velký důraz na kvalitu, kterou můžete posoudit také na fotografiích zpracování v detailech. Propracovaná mřížka, desky s tloušťkou až 3,5 cm a kvalitní dřevo bez kazů, samozřejmě řádně vysušené.

 

Rustikální ložnice jako sestava

Rustikální postel má také další výhodu a to libovolné zvolení rozměrů na spaní, které je od klasického lůžka pro jednu osobu až po velikou dvoupostel 200x200 cm. Provedení hnědá patina je trendy odstín pro letošní rok a my věříme, že zařazení módního odstínu do naší nabídky vás potěší. Cena postele pro jakýkoliv rozměr vždy uvedena včetně roštu.

 

Nabídka samostatných dílů s provedením hnědé patiny je velmi široká a vy si výběrem těchto dílů můžete sestavit nejen ložnici, ale i další interiéry. Malá ukázka pro vaší inspiraci.

 

- ložnice jako sestava v provedení venge patina
- rustikální komoda COM 017
- rustikální skříň SZY 06

 

Nabídka rustikálního nábytku je samozřejmě daleko větší, můžete všechny díly v nabídce této kategorie vybírat v odstínu venge patiny, stejně tak jako ve světle hnědém vosku, nebo bílé patině.

 

Příjemné je bezesporu také dodání daných dílů ve smontovaném stavu, navíc s dopravou zdarma v rámci celé republiky.

 

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu