Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Rustikální postel ACC04

Kód: MWP04
Stylový, rustikální nábytek se těší velké oblibě. Nabízíme manželskou postel ze dřeva borovice s voskovanou povrchovou úpravou.
nedostupné
Postel: 90x200 cm
10 571 Kč
Postel: 120x200 cm
11 655 Kč
Postel: 140x200 cm
12 739 Kč
Postel: 160x200 cm
13 755 Kč
Postel: 180x200 cm
15 178 Kč
Postel: 200x200 cm
16 398 Kč

Parametry produktu

Barva: světle hnědá
Cena postele: s roštem, bez matrace
Rošt: dřevěný, laťkový
Materiál: borovice
Povrchová úprava: voskování
Způsob dodání : v demontu
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Kvalitní rustikální postel z borovice ACC04

Hledáte pro své bydlení něco originálního? Zdravotně nezávadného? Chcete si vybrat místo na spaní z několika možností dle vlastních potřeb? To vše vám může nabídnout v kategorii rustikálních manželských postelí v širokém výběru rozměrů místa na spaní. Od postelí pro jednu osobu až po manželské páry, které jsou náročné na prostor.

Výrobce rustikálního nábytku s dlouholetou tradicí klade velký důraz na kvalitu, proto pro výrobu nábytku vždy používá dřevo borovice bez kazů a řádně vysušené. Tak v maximální míře lze zamezit pozdější deformaci desek postele vlivem změny teplot, nebo částečnému působení vlhka v interiéru.

 

Upozornění: příplatek ve výši 10 % k odstínu bílá patina, venge

 

Nejen rustikální postel

Pokud potřebujete zařídit vaší ložnici kompletně, jistě vás dál bude zajímat naše nabídka možností a designů stylového nábytku. Pokud jste tedy milovníky rustikálního nábytku s jeho typickými detaily, vězte, že nabídka samostatných dílů na výběr je velmi široká. Výběr je zaměřen na možné sestavení celé, kompletní ložnice. Nejlépe bude uvést v krátkém přehledu několik příkladů.- šatní skříň SZY 03
- šatní skříň D 10
- noční stolek COM 01
- komoda COM 001 
- rustikální ložnice jako sestava v odstínu venge patina

 

 

Vosk jako povrchová úprava?

Pokud nevíte, co je vlastně voskovaná úprava, rádi vysvětlíme. Všechny příklady nábytku, stejně jako postel na fotografii, jsou v odstínu světle hnědý vosk. Znamená to, že nábytek je bez laku, místo toho byl použitý ekologický vosk, který povrchům dodává příjemný nádech. Povrch je zcela matný.


Voskování má také za následek, že časem nábytek svůj odstín změní, ztmavne. Vosk zachovává pórovitost dřeva borovice a na rozdíl od povrchu ošetřeného lakem, pohlcuje veškerou nečistotu z ovzduší. A tím postupem času tmavne. Rustikální nábytek má velkou výhodu, pokud je voskován, že prach v domácnosti je téměř neviditelný. Všeobecně se také voskování používá proto, aby bylo docíleno jakoby vzhledu "stáří".Nevýhodou voskovaných úprav je, že dřevo je méně chráněno vůči mechanickému poškození. Ale výběr je samozřejmě na vás, v případě vašeho zájmu, všechen rustikální nábytek můžeme ošetřit také matným lakem. A výhodou rustikálního nábytku, či lépe řečeno jeho pořízení, může být to, že vám nábytek přivezeme zcela zdarma v rámci celé republiky.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu