0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
Doprava zdarma

Rustikální postel ACC 05

Výrobce: MW
Kód: MWP05
Dostupnost:
nedostupné
Postel: 90x200 cm
Postel: 120x200 cm
Postel: 140x200 cm
Postel: 160x200 cm
Postel: 180x200 cm
Postel: 200x200 cm

Parametry produktu

Cena postele: s roštem, bez matrace
Rošt: dřevěný, laťkový
Materiál: borovice
Povrchová úprava: voskování
Způsob dodání : v demontu
Barva: světle hnědá
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Voskovaný nábytek, rustikální postel ACC 05

Nabídka rustikálního nábytku na našem portále je velmi široká a samostatné díly jsou k dispozici v takovém spektru, že si můžete sestavit kompletní rustikální ložnici, ale také třeba obývací pokoj, pracovnu, nebo jídelnu. Manželskou postel lze pořídit v několika velikostech, kdy vždy uvádíme k výběru čistý rozměr pro matraci a cena je uvedena včetně roštu.

Výrobce rustikálního nábytku s dlouholetou tradicí klade velký důraz na kvalitu, proto pro výrobu nábytku vždy používá dřevo borovice bez kazů a řádně vysušené. Tak v maximální míře lze zamezit pozdější deformaci desek postele vlivem změny teplot, nebo částečnému působení vlhka v interiéru.

 

Rustikální postel jako jeden z dílů ložnice

Pokud jste milovníky rustikálního nábytku s jeho typickými detaily, pak vás možná bude zajímat nabídka dalších samostatných dílů na výběr z této kategorie. Výběr je zaměřen na možné sestavení celé, kompletní ložnice. Nejlépe bude uvést v krátkém přehledu několik příkladů.

 

- šatní skříň SZY 03
- šatní skříň D 10
- noční stolek COM 01
- komoda COM 001


Upozornění: příplatek 10 % ze zákl. ceny za odstín bílá patina a wenge.

 

 

Povrchová úprava voskováním

Pokud nevíte, co je vlastně voskovaná úprava, rádi vysvětlíme. Všechny příklady nábytku, stejně jako postel na fotografii, jsou v odstínu světle hnědý vosk. Znamená to, že nábytek je bez laku, místo toho byl použitý ekologický vosk, který povrchům dodává příjemný nádech. Povrch je zcela matný.

Voskování má také za následek, že časem nábytek svůj odstín změní, ztmavne. Vosk zachovává pórovitost dřeva borovice a na rozdíl od povrchu ošetřeného lakem, pohlcuje veškerou nečistotu z ovzduší. A tím postupem času tmavne. Rustikální nábytek má velkou výhodu, pokud je voskován, že prach v domácnosti je téměř neviditelný. Všeobecně se také voskování používá proto, aby bylo docíleno jakoby vzhledu "stáří".

Nevýhodou voskovaných úprav je, že dřevo je méně chráněno vůči mechanickému poškození. Ale výběr je samozřejmě na vás, v případě vašeho zájmu, všechen rustikální nábytek můžeme ošetřit také matným lakem.

 

Dodání nábytku k vám domů

- postel dodáváme v dílech (čela postele, bočnice a rošt), snadná montáž
- doprava a výnos nábytku zcela zdarma

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Rustikální postel BDE001-160

Rustikální postel BDE001-160

Dostupnost:
6 - 7 týdnů
20 401 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.