Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Rustikální police D 160

Výrobce: Solo Sklad
Kód: NS003-2015
Dánský výrobce nabízí v kategorii rustikálního nábytku také praktické bytové doplňky. Rustikální police z dřeva mahagon s mosaznými věšáky.
nedostupné
2 805 Kč

Parametry produktu

Barva: Bílá
Výška (cm): 20 cm
Šířka (cm): 70 cm
Hloubka (cm): 10 cm
Materiál: Mahagon
Způsob dodání : v jednom díle
Výrobce: dánský
Záruka: 48 měsíců
Doprava: zdarma

Rustikální police jako praktický bytový doplněk

Nabídka rustikálního nábytku dánského výrobce je velmi široká a je dobře, že kromě samostatných dílů nábytku zařadil do nabídky také rustikální bytové doplňky. Ty mohou udělat pomyslnou tečku při vybavování interiéru a to za velmi příjemnou cenu. Rustikální bytové doplňky mohou velmi navýšit daný design pokoje za dostupnou cenu. Ale police z této kategorie vás může oslovit nejen cenou a designem.

Dánský výrobce klade velký důraz na kvalitu, zdravotní nezávadnost a jedním ze způsobu, jak těchto vlastností docílil, je použití materiálu z dřeva mahagon. Materiál, či spíše dřevo, které nabízí vysoký stupeň tvrdosti a tím také vysokou mechanickou odolnost a dlouhou životnost. Povrchová úprava ve sněhově bílém provedení, samozřejmě ekologickým, vodou ředitelným nátěrem, aby byla zachována zdravotní nezávadnost dřeva. Příjemné je bezesporu i dodání police v díle, jako jeden kus nábytku (není třeba nic skládat) a doprava zdarma až před váš dům.

 

Interiéry s rustikálním nábytkem mají své osobité kouzlo

Pokud patříte mezi milovníky rustikálního nábytku, jistě již máte zkušenost, jak příjemně takový interiér, vybavený nábytkem z dřeva, působí. Rustikální nábytek má však svá specifika a jistě by příliš nevynikl v příliš malých interiérech. jeho místo je v prostorných pokojích, kde jeho krása může plně vynikat. Dánský výrobce kromě rustikálních bytových doplňků nabízí řadu samostatných dílů, ale také kompletních sestav pro daný interiér. Pro inspiraci uvádíme malou ochutnávku nejoblíbenějších produktů, samozřejmě, že nabídka je daleko, daleko větší.

 

- rustikální ložnice
- rustikální dětský pokoj
- rustikální předsíně
- rustikální jídelny
- rustikální komody
- rustikální vitríny

 

Kouzlo "značkového" nábytku

Rustikální nábytek dánského výrobce je nábytkem značkovým. Na každém z dílů nábytku máte malý plíšek, kde najdete název dané značky Nova Solo. Pokud je nábytek značkový, je to vždy pro vás zákazníky záruka spokojeného nákupu díky kvalitnímu materiálu a precizního zpracování. Jako prodejci můžeme nábytek Novo Solo jen doporučit. Samozřejmě, že kvalitní nábytek je finančně náročnější.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu