Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Rustikální nábytek z novodobých materiálů

Většina z nás je asi zvyklá či má v podvědomí, že rustikální nábytek se automaticky rovná nábytek z masivu. Ať už z jakéhokoliv dřeva. Proto si také možná většina z nás myslí, že rustikální nábytek je automaticky příliš drahý. Ale opak je pravdou. Výrobci dnes přicházejí s nabídkou rustikálního nábytku také například vyrobeného z laminátu, nebo mdf desky. Kolekce rustikálního nábytku jsou tak dnes dostupné všem a jen na portále Nábytek Aldo jich je k dispozici celá řada. Nejčastěji pak vybíráme rustikální nábytek do jídelny, nebo do ložnice. Co vám můžeme nabídnout, možná i doporučit u nás?

 

Cenově dostupný rustikální nábytek do ložnice

Zařídit ložnici v rustikálním designu je spíše snem každé ženy, než muže. Často také představujeme rustikální ložnice kdy lůžko je určeno pro jednu osobu. Nabízí se tak řešení interiéru ložnice pro ženy žijící single a věnující se kariéře, nebo také jako vybavení interiéru studentského pokoje mladé dívky. Jako příklad bychom vám rádi uvedli ložnici z kolekce Marion v odstínu bílé borovice, samozřejmě v imitaci, jelikož výrobním materiálem se stala cenově dostupná laminátová deska. i zde máte možnost na výběr ze dvou rozměrů postele, pro jednu osobu o velikosti místa na spaní 140x190 cm a pokud přeci jen přesvědčíte partnera na vybavení ložnice v romantickém designu, tak je zde postel pro matraci 160x200 cm. Ložnice z kolekce Margaux, kterou přináší francouzský výrobce je opravdu velmi, velmi elegantní. Nám se spojení rustikálního designu a laminátu velmi líbí, jelikož tuto ložnici vyrobenou například z dubového dřeva si neumíme cenově ani představit.

 

                     

 

Dostupná cena však určitě není jedinou výhodou rustikálního nábytku vyrobeného z laminátové desky. Jako výhodu můžeme označit také mechanickou odolnost, snadnou údržbu a rozměry, které jsou vhodné i do menších interiérů. Rustikální nábytek z lamina především francouzského výrobce postrádá typickou mohutnost a to je jen dobře.

V jídelně vybavené rustikálním nábytkem je útulno

Snad nejčastěji pořizujeme rustikální nábytek do jídelny a kuchyně. Takto zařízený interiér může nabídnou pro stolování velmi příjemnou atmosféru. A i zde máme co nabídnout. Nejčastěji je rustikální nábytek do jídelny z lamina v dekoru bílé borovice, opět v imitaci, nebo dokonce v čistě sněhově bílém odstínu. Obě varianty jsou velmi příjemné, navíc světlé odstíny zpříjemní neútulné, tmavé interiéry. Také dokážou tyto odstíny malé interiéry opticky zvětšit.

 

     

 

Na ilustračních fotografiích kolekce Victoria opět francouzského výrobce, která oslovila již řadu zákazníků. Velmi prakticky je řešen rovněž jídelní stůl, jehož prostřední část je tvořena výplní z tvrzeného skla. Jídelní stůl tak odolá horkým předmětům a určitě je velmi snadný na údržbu. Kolekce rustikálního nábytku si na portále nábytek Aldo můžete pořídit výběrem z nabídky samostatných dílů tak, aby jste maximálně byli spokojeni a nákup byl pro vás flexibilní.

Pokud přeci jen upřednostňujete dřevo, z naší nabídky můžete i zde vybírat z mnoha kolekcí. Nejčastěji používaným materiálem pro výrobu rustikálního nábytku z masivu je dřevo borovice, které je rovněž cenově dostupné, ale kvůli měkkosti dřeva vyžaduje při zacházení maximální obezřetnost. Druhým často používaným materiálem je dřevo mahagon, kolekce dánského výrobce, ale ty jsou opravdu již cenově náročnější. V každém případě si myslíme, že pokud patříte mezi milovníky rustikálního designu, u nás si vyberete.