Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Rustikální nábytek v stylu – new

Rustikální nábytek je na Nábytku Aldo specifická kategorie nábytku, která se vyznačuje stylovým designem a netradiční povrchovou úpravou, mnohdy designy a v jiných případech materiály. Rustikální nábytek je velmi oblíbenou kategorií také díky možnosti výroby atypických rozměrů u některých kolekcí, dle vašich požadavků. My vám dnes představíme nábytek do ložnice, jídelny a pracovny v rustikálním designu s povrchovou úpravou voskováním.

Rustikální ložnice

Každého milovníka rustikálního nábytku tato ložnice nadchne! Opravdu originální design a vysoká kvalita tohoto nábytku nezklame, nikoho z vás. Tmavé provedení ložnice v odstínu wenge, které je navíc upraveno tak, aby nábytek působil svým stářím je opravdu originální. Hrany nábytku jsou upraveny do stylu stáří, povrchová úprava, která patří k velmi vyhledávaným. Kvalita rustikální ložnice je zřejmá již z fotografií, které jsme pro vás připravili v detailech. Za zmínku stojí důraz na detail například v podobě mřížek u šatní skříně, nebo dobových úchytek. V případě zájmu o jiný odstín si můžete vybrat z naší nabídky barev v parametrech výrobků.

 

    

 

Rustikální jídelna

Opět jedinečný, originální dezign, který jistě potěší všechny milovníky klasického stylu zařizování kuchyní a jídelen. Jídelna na fotografii je pouhým návrhem, vy si však můžete vybrat z široké nabídky samostatných dílů rustikálního nábytku na našich stránkách v několika barevných variantách. Jídelna nabízí stylový kredenc, komodu s policí na zavěšení a jídelní stůl s židlemi. Kombinace dvou odstínů, kdy bílá hraje prim a je doplněna příjemným odstínem přírodní borovice. Výrobce klade důraz, což je zřejmé již z fotografií, na detail v podobě úchytek, vysokou kvalitu a originalitu designu.

 

    

 

Rustikální, industriální pracovna

Netradičně zařízená kancelář může být pomocí samostatných dílů nábytku ve velmi moderním a funkčním pojetí, ale také ve stále vyhledávanějším klasickém stylu. Představuje vám netradiční pojetí kanceláře sestavené ze samostatných dílů kategorie rustikální nábytek. Kancelář na fotografii je pouhým návrhem a vy sami si můžete jednotlivé díly vybrat z široké nabídky rustikálních dílů, které na našich stránkách představuje. Všechen rustikální nábytek je vyroben z borovicového dřeva v základním odstínu světle hnědé barvy. Povrchová úprava voskováním. Nábytek tedy patří do ekologických produktů. Můžete si samozřejmě také vybrat i z dalších dostupných odstínů moření. Velmi módní záležitostí je spojení kovu a laminátu.

 

    

 

Zda jste či nejste milovníky rustikálního nábytku určitě na našich několika příkladech posoudíte sami. Další možná můžeme říci výhodou, či třešinkou na pomyslném dortu je montáž nábytku.