Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Rustikální nábytek v oblíbeném odstínu

Mezi velmi oblíbený design patří rustikální nábytek. V moderní, uspěchané době se mnozí z vás chtějí alespoň ve vlastním příbytku zastavit a relaxovat. Nábytek ze dřeva, ale i z laminátu či mdf desky k příjemné atmosféře velmi napomáhá a proto výrobci v poslední době neustále přinášejí právě v této kategorii stylového nábytku nové a nové designy. Rustikální nábytek prošel také velkými změnami, již není tak "okázalý" a je více přizpůsoben požadavkům dnešního zákazníka. Další změnou jsou rovněž rozměry rustikálního nábytku, výrobci upouštějí od mohutnosti jednotlivých dílů a nevržené díly jsou již vhodné také pro majitele menších interiérů. Změnily se také dostupné odstíny. Ještě v dobách ne tak dávno minulých byl možný výběr vesměs pouze z odstínu přírodního, nebo světle hnědého. Dnes najdete v nabídce od zeleného odstínu, přes černého, či patinovaného další a další varianty na výběr. Mezi ty nejoblíbenější se pak zařadil odstín transparentní bílá, kdy je přes bílou barvu ještě minimálně viditelná struktura dřeva.

 

                                                                Oblíbený je rustikální nábytek do koupelny

 

Rustikální nábytek pro interiéry bez sluníčka

Ano, rustikální nábytek v bílém odstínu má jednu velkou výhodu především pro ty z vás, kteří bohužel mají interiéry tmavé, kde jen malou část dne svítí sluníčko. Nábytek v bílém provedení může místnost, daný interiér příjemně rozjasnit. Také pokud pořizujete rustikální nábytek v tomto provedení do malých interiérů, je všeobecně známo, že světlý, či lépe bílý nábytek opticky zvětší interiér.

 

    

 

V naší nabídce najdete také rustikální nábytek ve stylu Francie minulého století a to přímo od francouzského výrobce. Rustikální nábytek doporučujeme, jelikož je kombinací stylového designu a moderních materiálů. Je vyroben z mdf desky, nebo laminátu a to tak, že je k nerozeznání od pravého dřeva. Výhoda je značná a to především ve vyšší odolnosti nábytku vůči mechanickému poškození, trvanlivosti odstínů a délce životnosti. Samozřejmě je také i cena dostupná širší skupině zákazníků, oproti finančně velmi náročnému nábytku třeba z dřeva dub. Nábytek v rustikálním designu, ale vyroben z moderních materiálů nevyžaduje také žádnou zvláštní péči.

 

                                     

 

Francouzský výrobce také velmi často doplňuje plochy jídelních stolů, nebo konferenčních stolů sklem. Tím se ještě více navyšuje praktičnost a snadnější údržba nábytku. Skleněné plochy u rustikálních stolů mají ale také vysoký designový efekt a nábytek působí více elegantně. V každém případě, za posledních několik málo let se design rustikálního nábytku, odstíny a materiály pro jeho výrobu velmi odklonily od mnohým stále ještě známé klasické nabídky. Dnes je také rustikální nábytek dodáván v demontu. Rustikální nábytek představujeme pro všechny typy místnosti, několik stylových sestav můžete překvapivě najít i v kategorii dětského nábytku. Stačí si jen vybrat.