Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Rustikální nábytek v mexickém stylu vás dostane

Milujeme netradiční designy a rustikální nábytek, jehož výrobce se nechal inspirovat mexickou kulturou, rozhodně netradiční design představuje. Pokud chcete mít originálně zařízené bydlení, máme pro vás několik tipů, jak na to. A pořízení zajímavých kousků rustikálního nábytku může vytvořit velmi osobitý interiér. Dnes vám představíme rustikální nábytek ze dřeva borovice s povrchovou úpravou ve světle hnědém vosku.

 

Zařizujeme obývací pokoj rustikálním nábytkem

Obývací pokoj je místností, kde se schází více méně alespoň jednou denně celá rodina. Obývací pokoj by měl být společenskou místností určenou všem členům domácnosti. Obývací pokoj zařízený či řekněme vybavený rustikálním nábytkem možná ve vás vyvolá touhu ještě více trávit společný čas. Dřevo jako materiál velmi dobře působí na psychiku člověka a může vás dokonce tak trochu zastavit v dnešní uspěchané době. Ale posuďte sami, jak na vás působí jeden z možných návrhů obývacího pokoje v mexickém stylu, vybavený rustikálním nábytkem.

 

                                                   Kolekce nábytku Country

 

Rustikální nábytek jehož design je inspirovaný mexickou kulturou je charakteristický svou mohutností a strohostí. Nic okázalého jak je tomu například u stylu provence či rustikálního nábytku francouzského výrobce, kdy jsou linie nábytku více propracované a elegantní. Návrh obývacího pokoje je sestaven jen z pár kousků nábytku, nic víc samozřejmě kromě dodání sedací soupravy nepotřebujete. Možná malou nevýhodou tohoto typu nábytku je právě mohutnost, která vynikne spíše ve větších interiérech. Rustikální nábytek v mexickém stylu nedoporučujeme do malých interiérů.

Příjemné jsou i detaily, na které výrobce rozhodně nezapomněl. Kovové úchytky s patinou, která navozuje atmosféru starých časů, vysoustružené linie a v neposlední řadě povrchová úprava voskem, to jsou ony detaily, které dodávají nábytku vlastní, osobitý charakter.

 

Zařizujeme ložnici rustikálním nábytkem

Pokud se rozhodnete pořídit rustikální nábytek právě do ložnice, garantujeme vám velmi spokojený spánek. Dřevo jak jsme již zmínili má tu vlastnost, že příznivě působí na psychiku člověka a to samozřejmě navodí atmosféru, která ke spokojenému spánku velmi přispívá. Rozhodně také nezapomínejme na skutečnost, že nábytek vyrobený ze dřeva s povrchovou úpravou přírodním voskem je ekologický. Zdravotně nezávadné prostředí je dalším atributem rustikální ložnice.

 

                                                         

 

Na fotografii v návrhu ložnice opravdu nic nechybí a volba daných samostatných dílů je velmi zdařilá. Líbí se nám zrcadlo nad postelí a toaletní stolek, který samozřejmě ocení něžné pohlaví. Praktickým dílem můžeme označit truhlu, do které lze uschovat lůžkoviny. I zde lze silně vnímat design ovlivněný mexickou kulturou. Pokud máte pro vybavení ložnice dostatek místa a rustikální nábytek se vám líbí, ložnice v sestavě jako na fotografii může být jedním z řešení vašeho bydlení.

Rustikální nábytek v nabídce samostatných dílů

Výhodou rustikálního nábytku či jednou z výhod je jeho originalita, jedinečnost. I jeden kus nábytku, který pořídíte do interiéru, může zcela změnit charakter místnosti a dodat jí zcela jiný, unikátní rozměr. Proto je také nabídka samostatných dílů rustikálního nábytku tak široká. A nábytek je určen opravdu do všech interiérů, od předsíně až po dětský pokoj. Stačí si jen vybrat. Díky nabídce dílů si také můžete sami dle vlastních představ zařídit kompletní interiér. Velmi oblíbený je rovněž rustikální nábytek do kuchyně a jídelny.

 

                                                

 

Pokud jsme vás dnes přesvědčili o kráse nábytku ze dřeva jsme jenom rádi. Víme, že s volbou budete spokojeni a váš interiér rozhodně bude patřit k nevšedním. navíc s rustikálním nábytkem nebudete mít žádné starosti, nevyžaduje žádnou zvláštní péči. A rustikální nábytek jako jeden z mála dodáváme v dílech bez nutnosti montáže.