Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Rustikální nábytek v bílém odstínu, trend 2016

Pokud jste milovníky designu a bytové architektury, jistě vám neuniklo, že trendem letošního roku je bílý rustikální nábytek ve stylu "provence". Rustikální nábytek dánského výrobce je značkový, kvalita je zaručena řadou certifikátů, ale také materiálem. Rustikální nábytek značky Nova Solo je vyroben ze dřeva mahagon, které patří k jedněm z nejkvalitnějších. Povrch nábytku je tak hladký, není tolik pórovitý jako u jiných dřevin. Díky tomu je rustikální nábytek z tohoto dřeva velmi elegantní, navíc na eleganci rozhodně přidává také sněhově bílý odstín. Design, který nestárne a je módní vlastně už řadu let. A jak příjemně může interiér vypadat, když je vybaven rustikálním nábytkem této značky vám dnes představíme.

 

 

Rustikální nábytek do vaší jídelny i kuchyně

Nejčastěji se rustikální nábytek pořizuje právě do jídelny, nebo kuchyně. Nějak se tento design právě do těchto interiérů hodí. Stolování v rustikální jídelně je rozhodně velmi stylové a příjemné, rustikální design sám o sobě je charakteristický svou osobitou, hřejivou atmosférou. Z nabídky rustikálního nábytku dánského výrobce však můžete kromě samotného nábytku vybírat i zajímavé, tak trochu netradiční doplňky, třeba v podobě dřevěných boxů, které vlastnímu designu dodávají netradičnost.

 

   

 

Ale rustikální nábytek můžete využít i v předsíni, jak je uvedeno na druhé fotografii, před samotným vstupem do jídelny či kuchyně. Využití je opravdu široké. Pokud vás rustikální nábytek pro vybavení kuchyně oslovil, nemusíte se ani bát poškození a to právě díky tvrdosti dřeva a jeho odolnosti vůči mechanickému poškození. Líbí se nám povrchová úprava ve sněhově bílém odstínu, která je velmi kontrastní a přitom harmonická s dřevěnými boxy. Vše do sebe zapadá, navíc dřevěné boxy umístěné v regálu jak je tomu na první fotografii jsou velmi praktické pro uchovávání třeba suchých potravin. Nábytek, který je vyobrazen s dřevěný boxy lze pořídit samozřejmě i bez boxů, pokud máte vlastní, třeba zcela jiné využití regálu. Fantazii se meze nekladou, navíc nabídka rustikálního nábytku do kuchyně a jídelny je velmi široká. Vybírat můžete nejrůznější komody, regály i vitríny. Samozřejmě nechybí ani jídelní stoly a jídelní židle. Vše v rustikálním designu.

 

 

Rustikální nábytek do obývacího pokoje

Příjemný je rustikální nábytek i jako vybavení obývacího pokoje. Opět v nabídce najdete všechny potřebné díly nábytku a to i televizní stolek přizpůsobený moderní elektronice. Stylový nábytek, který pamatuje na potřeby moderní domácnosti. I zde se výrobce zaměřil na designové vybavení interiéru, nechybí řada doplňků, dekorací a návrhy interiérů mohou pro vás být nemalou inspirací. Velmi příjemně působí také rustikální nábytek v kombinaci s ratanem či ratanovými doplňky a i zde může být velmi efektivně využito dřevěných boxů.

 

  

 

Možná pro mnohé z vás bude překvapením, že i rustikální nábytek se báječně hodí do moderního interiéru plného pastelových barev, jak je uvedeno na druhé fotografii. Rustikální nábytek lze opravdu využít v každém interiéru, oblíbený je rovněž i pro vybavení dětského pokoje.

 

Rustikální nábytek lze pořídit jako ucelenou sestavu obsahující řadu dílů v jedné konečné ceně, nebo je zde nabídka samostatných dílů z kterých lze vybírat. Vy sami si tak můžete sestavit svůj interiér, vy sami můžete být designéry vlastního příbytku. jedinou vadou na kráse u tohoto typu rustikálního nábytku je vysoká pořizovací cena. Ta je však dána hled několika faktory. Předně jak jsme již uvedli, nábytek je vyroben z kvalitního, leč drahého dřeva mahagon. Nábytek značky Nova Solo je také z jednoho dílu, není třeba vůbec žádné montáže. Nábytek neobsahuje žádný spojovací materiál a i pojezdy šuplíky jsou vytvořeny v desce, nejsou mechanické.

 

                                                                     

 

Za zmínku stojí i úchytky, které jsou z kovu a jsou velmi stylové, vhodně doplňují celkový dojem. V neposlední řadě, pokud jste majiteli velmi tmavého příbytku bez sluníčka, pak bílý nábytek je jedním z mnoha řešení, které napomůže interiér trochu rozjasnit. Rustikální nábytek rovněž nevychází z módy, v podstatě je jako nábytek na trhu již několik desítek let a vy ho buď budete milovat, nebo se vám nebude vůbec líbit. Ale jakmile jednou rustikálnímu nábytku propadne, již není cesty zpět a postupně budete chtít mít každý pokoj v tomto stylu.