Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Rustikální nábytek na zakázku od Aldo

Rustikální nábytek je na našich stránkách jedinou kategorií, kde vám můžeme nabídnout výrobu daných dílů na zakázku, dle vámi požadovaných rozměrů. Co  proto udělat? Stačí si jen vybrat patřičný design, který vám upravíme jak chcete. To znamená, že pokud například zamýšlíte pořídit komodu z nabídky rustikálního nábytku, ale nevyhovuje vám její výška, hloubka, nebo šířka, design vašim rozměrům přizpůsobíme. A to vše pouze za 20 % navýšení od základní ceny. Rustikální nábytek je všeobecně velmi oblíbený a jeho popularita v posledních letech spíše ještě stoupá. V dnešní uspěchané době se řada z nás snaží alespoň doma obklopovat přírodními materiály, z kterých je i rustikální nábytek. Konkrétně ze dřeva mahagon. A proč na zakázku? Nabídka desítek designů a především vám nábytek doručíme jak vidíte na fotografiích, tedy nečeká vás složitá montáž.

Rustikální nábytek přizpůsobíme vašim potřebám

Další výhodou této nabídky nábytku je možnost volby povrchové úpravy. Můžete vybírat z řady dostupných odstínů, můžete zvolit místo přírodního vosku lak, ale stejně tak můžete daný nábytek pořídit zcela bez povrchové úpravy. Nábytek v surovém stavu pak můžete sami namořit dle vlastního vkusu odstínem, který třeba v naší nabídce není jako dostupný. Jaké odstíny a povrchové úpravy nabízíme, představujeme v krátkém přehledu.

 

    

 

Nabídka základních odstínů se snaží zachovávat přírodní odstíny a úprava dřeva je vždy taková, že zachovává viditelnou strukturu dřeva. Právě pro dřevěný nábytek platí, že i když použijete některý z odstínů, byla by věčná škoda samotné dřevo zcela překrýt nějakým nátěrem.

 

 

 

Rustikální  nábytek v interiéru

Naše nabídka je tak široká, že z daných dílů máte možnost vybavit daný interiér komplexně. A nábytek také představujeme do všech typů interiérů, od ložnice přes kuchyň až po pracovnu. Interiér zařízený rustikálním nábytkem má svojí charakteristickou atmosféru, kterou dokáže vykouzlit snad jen přírodní materiál. Velmi často se rustikální nábytek pořizuje, či pořizujete na chalupy a chaty. pro tento účel jsou velmi oblíbené vitríny, jídelní židle a jídelní lavice.

Na našich stránkách nábytek Aldo  ale najdete také nabídku rustikálního nábytku ve velmi elegantním designu. Značkový nábytek Nova Solo od dánského výrobce, nebo kolekce od německého a francouzského výrobce. Návrhy těchto výrobců jsou více přizpůsobeny moderním domácnostem, bohužel jsou také cenově náročnější, jelikož výrobním materiálem je kvalitní dřevo mahagon, nebo mango. Kolekce těchto výrobců jsou velmi originální, ale pro tuto skupinu nábytku neplatí možnost výroby daných dílů na zakázku.

 

                            

 

Ať už si zvolíte jakoukoliv kategorii, získáte příjemný, stylový design do vaší domácnosti. Za zmínku stojí také detaily v podobě úchytek, které opravdu samotný design velmi příjemně dotvářejí. Jedná se vždy o úchytky kovové, velmi netradiční s originální patinou. Příjemné je jistě dodání nábytku v díle bez nutnosti jakékoliv montáže. Stačí pouze pro nábytek vybrat to správné místo.

 

V dnešní tak  trochu uspěchané době je velmi prozíravé se alespoň doma obklopit přírodními materiály. Nejen že získáte ekologický, zdravotně nezávadný nábytek, ale navíc dřevo má také pozitivní vliv na psychiku člověka.