Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Rustikální nábytek mnoha tváří

Nabídka rustikálního nábytku byla v letošním roce velmi rozšířená a díky kolekcím našeho partnera, francouzského výrobce. Rustikální nábytek z Francie je odlišný od rustikálu v mexickém stylu, který je více strohý a méně propracovaný. Francouzský výrobce klade větší důraz na detail a propracovanost, čímž se takový rustikál řadí k více elegantním, tedy měl by zaujímat místo ve zcela odlišných interiérech, než nábytek ovlivněn mexickou kulturou. A co nám vše francouzský výrobce může v kategorii rustikálního nábytku nabídnout?

Rustikální jídelny

Vybavení interiéru rustikálním nábytkem právě v jídelně, patří k těm nejčastějším. Nejvíce si zákazníci právě volí tento nábytek, snad proto, že velký rodinný jídelní stůl opravdu navozuje rodinnou atmosféru. Jídelní stůl je samozřejmě základem každé jídelny, nejen rustikální. Ale pořídit k němu můžeme v kategorii rustikálního nábytku další a další díly, jako vitríny, skleníky, příborníky, nejrůznějších tvarů komody a pod. Na výběr je opravdu mnoho a věříme, že z tak široké nabídky jako je od francouzského výrobce, si vybere každý. Rustikální jídelny působí velmi impozantně, je třeba však pamatovat i na některá úskalí, jako je šetrnost k nábytku. Je třeba pamatovat na to, že nábytek z masivu je méně odolný na mechanické poškození, nebo teplotní rozdíly. Ale milovníci rustikálního nábytku vědí, že malá šetrnost se vyplatí. Interiér působí velmi příjemně dřevo má své pozitivní vlivy na psychiku člověka.

 

    

 

Rustikální obývací pokoje

Také velmi obsáhlá kategorie. Novinkou je snad nejvíce nabídka rustikálních obývacích stěn, které jsme ještě v minulém roce v kolekci rustikálního nábytku neměli. V kategorii rustikálních obývacích pokojů si rovněž můžete vybrat širokou nabídku dílů k sestavení kompletního interiéru obývacího pokoje a to televizní stolky, komody, konferenční stolky, kredence apod. Novinkou rovněž je nabídka sedacích souprav z pravé hovězí kůže od holandského výrobce, které rustikální obývací pokoj mohou příjemně doplnit. Mezi nejoblíbenější patří sedací soupravy s broušenou kůží.

 

                                                     

 

Nejčastějším dílem rustikálního nábytku do obývacího pokoje však již tradičně zůstávají televizní stolky a konferenční stolky. Možná je to také dáno tím, že rustikál jako takový, i když pořízený jako samostatný kus nábytku, působí v každém interiéru originálně.

Rustikální ložnice

Třetí a poslední skupinou, která v kategorii rustikálního nábytku má největší oblibu u Vás zákazníků jsou ložnice. Rustikální ložnice se těší větší oblibě v této kategorii, než například kuchyně. Mohutné manželské postele jako by vybízely k odpočinku. Nemluvě o tom., že pozitivní působení dřeva jako přírodního materiálu oceníme nejvíce právě v ložnici, kde máme odpočívat a nabírat sílu do dalšího pracovního dne.

 

     

 

K postelím můžete samozřejmě pořídit další díly rustikálního nábytku typické pro vybavení interiéru ložnice, jako noční stolky, toaletní stolky, šatní skříně, komody, či v neposlední řadě zrcadla. I zde představuje francouzský výrobce netradiční design a to ložnicové stěny, do kterých je zabudovaná daná postel. Čímž vzniká možnost pořízení rustikálního nábytku také do malých interiérů.

 

 

V neposlední řadě si dovolujeme upozornit na skutečnost, že rustikální nábytek si u nás můžete vybrat z několika nabízených odstínů, od přírodních barev až po sněhově bílou, či zelenou borovici. Rustikál má své kouzlo...