Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Rustikální nábytek je trendy

Zařizujete byt, dům, jednotlivé pokoje, zdá se, že ve všem máte jasno. Moderní design je to, co se mně líbí. Pak uplyne pár let, děti povyrostou a váš vkus se podivně změní. Moderní nábytek, ke kterému jste vždy tíhli máte doma a z ničeho nic, osloví vás něco, co jste vůbec nečekali. Například rustikální kredenc jako jste vídávali u babičky. Ano, rustikální nábytek má své kouzlo, kterému nemusíte odolat a pozor, nemusíte zcela měnit celý design pokoje. Rustikální nábytek je tak originální, že i ve spojení s moderním nábytkem působí harmonicky.

 

    

 

Rustikální nábytek jako samostatný díl

V případě, že vás rustikální nábytek osloví, připravili jsme pro vás nabídku samostatných dílů nábytku, které lze zakoupit jako jeden segment, nebo si z z těchto dílů můžete sestavit například kuchyň. Osobně jsem kouzlu rustikálního nábytku rovněž propadla a tak i přesto, že náš byt je v celku zařízen spíše moderně, pořídili jsme si alespoň do předsíně šatní skříň na kabáty a komodu, kterou používáme na boty. Tyto dva segmenty, dodaly naší předsíně takový jako by důstojný vstup do našeho bytu. Rustikální nábytek je velmi kvalitní a není třeba o něj nějak zvlášť pečovat. Metoda vosokování, která se používá při finální, povrchové úpravě, dodává nábytku přirozenou, přírodní ochranu. Jelikož rustikální nábytek je vyroben z masivu, povrch je pórovitý. Musíte tedy počítat s tím, především u zvolení světlejšího odstínu, že časem Vám nábytek ztmavne. Pórovitý materiál pohlcuje prach a ten působí na změnu barvy. Stejně jako u nábytku z masivu.

 

                                                        

 

Rustikální nábytek do kuchyně

Nabídka samostatných dílů rustikálního nábytku, které na našich stránkách představujeme, nabízí snad nejvíce segmentů vhodných právě k vybavení interiéru kuchyně a jídelny. Jídelní lavice, jídelní stoly, jídelní židle, doplňky v podobě příborníků, kredenců a komod. Dalším interiérem, kterým je možný vybavit našim rustikálním nábytkem je ložnice.

 

                    

 

Výběr šatních skříní a postelí, doplněných nočními stolky. V neposlední řadě u nás najdete opravdu originální díly v podobě starožitných psacích stolů, nebo stojanů na víno. Rustikální nábytek opravdu stojí za vzhlédnutí, třeba vás osloví stejně jako mně.