Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Rustikální nábytek - elegance v bílé

Nabídka rustikálního nábytku je v posledních letech našimi zákazníky velmi sledována, jeho obliba neustále stoupá. Proto jsme velmi rádi, že naším dalším partnerem, kromě výrobců z Francie a Holandska, se stal také výrobce z Dánska. A opět se naše společnost soustředila především na originální design, který je na českém a slovenském trhu ojedinělý a vysokou kvalitu. Rustikální nábytek z Dánska je vyroben ze dvou materiálů, dřeva mahagon v bílém provedení, ale také dřeva teaku, z kterého výrobce nabízí produkty, nábytek vhodný jak pro vybavení interiéru, tak zimních zahrad, teras. Ale zpátky k rustikálnímu nábytku, jehož sněhově bílý odstín, či bílý odstín s lehkou patinou, vás jistě uchvátí.

 

                                                     Ristikální nábytek - obývací pokoj

 

Rustikální nábytek z Dánska - romantický design

Nabídka rustikálního nábytku dánského výrobce Vás především uchvátí na první pohled nejen elegancí, ale možná i nádechem romantiky. jednotlivé díly jsou navrženy designéry tak, aby jste mohli vytvořit kompletní interiér. Jeden z příkladů uvádíme na naší první fotografii, kdy jsme interiér zařídili samostatnými díly komod, vitrín, nebo jídelním stolem s ratanovými židlemi. Židle z ratanu najdete v naší nové nabídce rovněž. Opravdu tedy můžete na našich stránkách docílit shodného interiéru, jaký vytvořili fotografové. Inspirovat se někdy "profíky" není na škodu.

 

                                   Rustikální knihovna s komodou

 

Za zmínku stojí nejen kvalitní materiál dřeva mahagon, ale rovněž povrchová úprava a v neposlední řadě detaily v podobě mosazných úchytek. To vše spolu dohromady tvoří vyvážený, oku lahodící celek. Interiér, v kterém se budete cítit všichni velmi příjemně. Bílý rustikální nábytek působí velmi efektně ve spojení s ratanem, nebo tmavým dřevem. Jakoby nahodilý "nepořádek", volně položená kniha, mnoho svíček, to vše je nápad, který moc nestojí, ale interiér velmi posune. Jednotlivé díly rustikálního nábytku představujeme pro vybavení všech typů interiérů, od kuchyně až po ložnici. Na vás je pouze správný výběr, aby jste byli spokojeni s vaší volbou.

Ochutnávka nábytku, který dřevo imituje

Další skupinu nábytku, jak jsme již předesílali, je nábytek v industriálním designu. který dřevo imituje. Laminát ve spojení s kovem klade v designu důraz na přirozený vzhled a úchvatná je pak na tomto industriálním designu dostupná cena. Neskutečný reliéf jakoby ve všem souzněl s přírodou. Posuďte sami, co vše nabídka nábytku našeho nového partnera přináší.

 

                                                    

 

Věříme, že malá ochutnávka nových produktů a těch, na které se můžete do konce roku těšit vás zaujala. V příštích dnech, jistě stojí zato sledovat naší kategorii novinek, kde najdete příjemný design pro milovníky nejen rustikálního nábytku, ale také milovníky romantického, netradičního designu ve stylu Marthy Stuart.