0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
Doprava zdarma

Rustikální lavice s čalouněním Country-LUD17

Výrobce: MW
Kód: MBW0019-2015
4 608 Kč
Dostupnost:
nedostupné

Parametry produktu

Výška: 46 cm
Hloubka: 40 cm
Délka: 150 cm
Tloušťka desky: 30-40 mm
Materiál: borovice
Povrchová úprava: voskování
Způsob dodání : v jednom díle
Barva: světle hnědý vosk-krémová
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Rustikální lavice nemusí být doplňkem pouze jídelny

I když je kolekce rustikálního nábytku Country určena především pro vybavení interiéru jídelny, lavici jako jeden z dílů z nabídky lze využít mnoha způsoby. Umíme si představit její umístění v podstatě kdekoliv, od obývacího pokoje až po předsíň. Ale vraťme se k vybavení interiéru jídelny v příjemném rustikálním designu. Jídelní lavice jako jediná v kategorii rustikálního nábytku nabízí pohodlné čalounění. Identické provedení pak ještě najdete u rustikální jídelní židle a rustikálního taburetu. Spojením těchto dílů můžete v jídelně vytvořit netradiční možnosti k sezení. Lavice je rovněž dílem, který vám může v případě potřeby ušetřit značnou část místa v prostoru a nabídnout větší počet míst k sezení než klasická jídelní židle.

 

Rustikální lavice je vyrobena ze dřeva borovice s povrchovou úpravou světle hnědým voskem. Čalounění příjemně béžové, které se k rustikálnímu designu skvěle hodí. Dodání lavice v jednom díle, samozřejmě bez nutnosti montáže. Doprava zdarma.

 

 

Rustikální nábytek v jídelně

Kolekce rustikálního nábytku Country je určena pro vybavení především jídelny. Ale skladba nabízených dílů je široká a například knihovnu, komodu či regál lze využít i v jiných interiérech. všechny díly představujeme samostatně, aby si každý mohl pořídit především to, co aktuálně k zařízení jídelny potřebuje. Jídelní stůl, židle a lavice mohou vytvořit také příjemný jídelní kout v obývacím pokoji.

Je třeba ale vždy pamatovat na skutečnost, že se jedná o nábytek z masivu. S daným nábytkem je třeba zacházet opatrně, na stůl nesmíte pokládat žádné horké, ani ostré předměty, aby nedošlo k poškození dřeva. Atmosféra u stolu či v jídelně vybavené rustikálním nábytkem patří ale k těm nejpříjemnějším.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Rustikální lavice BE001

Rustikální lavice BE001

Dostupnost:
6 - 7 týdnů
13 593 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.