0
Infolinka: +420 724 777 014 (po-pá 8:00 - 17:00) (so-ne - email, chat)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Rustikální konferenční stůl T 775

Výrobce: Solo N
Kód: NS0015-2015
11 692 Kč
Předpokládaný termín:
6 - 7 týdnů
Doprava zdarma
Výnos do patra zdarma

Parametry produktu

Šířka: 120 cm
Výška: 50 cm
Hloubka: 70 cm
Materiál: Mahagon
Způsob dodání : v jednom díle
Barva: Bílá
Výrobce: dánský
Záruka: 48 měsíců
Doprava: zdarma

Kvalitní rustikální konferenční stolek

Představujeme velmi kvalitní konferenční stolek ze dřeva mahagon, netradičně v bílém provedení. Bílý odstín výrobce použil především proto, aby konferenčnímu stolku dodal více elegance. Stolek v bílém provedení působí diametrálně odlišně, než kdyby bylo zachováno původního, přírodního odstínu dřeva. Ale vaši pozornost může upoutat stolek z mnoha důvodů.

Dánský výrobce klade velký důraz na kvalitu, zdravotní nezávadnost a jedním ze způsobu, jak těchto vlastností docílil, je použití materiálu ze dřeva mahagon. Materiál, či spíše dřevo, které nabízí vysoký stupeň tvrdosti a tím také vysokou mechanickou odolnost a dlouhou životnost.

Povrchová úprava ve sněhově bílém provedení, samozřejmě ekologickým, vodou ředitelným nátěrem, aby byla zachována zdravotní nezávadnost dřeva. Příjemné je bezesporu i dodání stolu v díle, jako jeden kus nábytku (není třeba nic skládat) a doprava zdarma až před váš dům.

 

Široká nabídka rustikálního nábytku z Dánska

Jistě již tušíte, že konferenční stolek v tomto designu není jediným dílem kolekce dánského výrobce. Ano, nabízí řadu dalších dílů buď samostatně, nebo v sestavách. Společným jmenovatelem pro ucelenou kolekci rustikálního nábytku je pak materiál dřeva mahagon a bílý odstín.

Díky kvalitě, řadě ocenění a certifikátů se stal nábytek Nova Solo značkovým nábytkem, který vám zaručuje opravdový spokojená nákup a nábytek v nezměněné podobě po řadu desetiletí. Z čeho tedy dále můžete v tomto velmi elegantním designu vybírat?

 

- rustikální komody
- rustikální vitríny
- rustikální jídelní stoly
- rustikální dětský pokoj
- rustikální ložnice
- rustikální předsíňové stěny

 

 

Značkový nábytek nabízí především jistotu

Rustikální nábytek dánského výrobce je nábytkem značkovým, tak jak jsme již předeslali. Jak ale poznáte značkový nábytek v tomto případě? Na každém z dílů nábytku máte malý plíšek, kde najdete název dané značky Nova Solo. Pokud je nábytek značkový, je to vždy pro vás zákazníky záruka spokojeného nákupu díky kvalitnímu materiálu a precizního zpracování. Jako prodejci můžeme nábytek Novo Solo jen doporučit. Samozřejmě, že kvalitní nábytek je finančně náročnější. 

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Související zboží

Rustikální komoda B127

Rustikální komoda B127

Předpokládaný termín:
6 - 7 týdnů
17 049 Kč
Rozkládací jídelní stůl T 766

Rozkládací jídelní stůl T 766

Předpokládaný termín:
6 - 7 týdnů
18 834 Kč
Rustikální dětský pokoj - díly

Rustikální dětský pokoj - díly

Předpokládaný termín:
6 - 7 týdnů
od 15 436 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.