Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 7:00 - 21:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
Doprava zdarma

Rustikální konferenční stolek Westerland 20901472

Výrobce: IL
Kód: IL065-2015
2 599 Kč
Dostupnost:
do 3 týdnů
Doprava zdarma

Parametry produktu

Šířka: 90 cm
Výška: 45 cm
Hloubka: 55 cm
Hmotnost: 13 kg
Počet balíků: 1 ks
Materiál: borovice
Povrchová úprava: vodouř. akrylová barva
Způsob dodání : v demontu
Barva: transparentní bílá-hnědá
Výrobce: německý
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Bezkonkurenční cena pro rustikální konferenční stolek z masivu

A nejen pro konferenční stolek. V kolekci rustikálního nábytku Westerland německého výrobce jsou všechny samostatné díly dostupné za velmi příjemnou cenu. Z daných dílů můžete zařídit v rustikálním stylu interiér obývacího pokoje i jídelny. Pro všechny díly je charakteristické spojení odstínů transparentní bílé s hnědou a použitý materiál při výrobě dřevo borovice. Zůstala také zachována struktura dřeva i přes jeho nátěr, což je velmi dobře. Do obývacího pokoje si můžete ke stolku vybrat z několika typů komod, v nabídce nechybí ani rustikální vitríny, které ale osloví více při zařizování interiéru jídelny.

 

Německý výrobce klade důraz na kvalitu nejen designu, ale i materiálu. Pro výrobu nábytku používá dřevo borovice řádně vysušené a bez kazů, aby nedocházelo k jeho pozdější deformaci. Dodání komody v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.

 

Interlink
Společnost založena v Německu p. Martinem Linkem, která má ale sídlo ve Francii, v překrásném městě Seltz. Kvalita výroby dána pověstnou precizností a smyslem pro detail německých výrobců. Společnost Interlink přináší prostřednictvím Aldo nábytku kolekce moderního a stylového nábytku, které najdete mezi jiným netradičně také v kategorii nábytek z masivu.
Všechny produkty společnosti mají certifikáty jakosti a atesty pro zdravotní nezávadnost. Nábytek Aldo se stal výhradním zástupcem společnosti pro země východního bloku a vše, co je u výrobce nové a aktuální najdete na našich stránkách. Naše partnery si vybíráme především pro vysokou jakost výrobků a německý výrobce k takovým bezesporu patří.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Související zboží

Alternativní zboží

Konferenční stolek Elise

Konferenční stolek Elise

Dostupnost:
2 týdny
5 366 Kč
Konferenční stolek Provence 20901510

Konferenční stolek Provence 20901510

Dostupnost:
do 3 týdnů
3 524 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.