Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Rustikální komoda z masivu Westerland 3dvéřová

Výrobce: IL
Kód: IL062-2015
8 703 Kč
Předpokládaný termín:
2 - 3 týdny
Doprava zdarma
Výnos do patra zdarma

Parametry produktu

Barva: transparentní bílá-hnědá
Výška (cm): 86 cm
Šířka (cm): 130 cm
Hloubka (cm): 45 cm
Hmotnost: 42 kg
Počet balíků: 1 ks
Materiál: borovice
Povrchová úprava: vodouř. akrylová barva
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: německý
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Rustikální komoda ze dřeva borovice

Jednu z největších nabídek s ohledem na možný výběr samostatných dílů přináší na naše stránky německý výrobce. Kolekce rustikálního nábytku Westerland je určena pro vybavení jídelny i obývacího pokoje. V nabídce najdete celou řadu nejrůznějších typů komod a díly jsou vyrobeny vždy ze dřeva borovice. Nejen u rustikální komody, ale i ostatních dílů z kolekce se nám líbí barevné spojení transparentní bílé s hnědou. Díky povrchové úpravě je komoda také odolná vůči vlhkosti. Nechybí tradiční prvky charakterizující rustikální design ať už v podobě úchytek, nebo reliéfního provedení komody především na dvířkách. Komoda patří k rozměrově větším a úložný prostor je rozdělen na tři šuplíky a tři skříňky.

 

Německý výrobce klade důraz na kvalitu nejen designu, ale i materiálů. Pro výrobu nábytku používá dřevo borovice řádně vysušené a bez kazů, aby nedocházelo k jeho pozdější deformaci. Dodání komody v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.

 

Novodobý rustikální nábytek

Jak jsme již zmínili, nabídka dílů je opravdu široká. Všechny díly jsou přizpůsobeny k požadavkům dnešních domácností. Povrchová úprava vodou ředitelným nátěrem samozřejmě omyvatelná, moderní mechanické části jako způsob zavěšení dvířek, či pojezdy šuplíků. Rustikální nábytek také v novém podání postrádá tradiční mohutnost, nebojme se říci neohrabanost, jako tomu bylo v dobách dávno minulých. Podobnost je zachována jen v určitých detailech tak, aby byl rustikální design vhodný i pro dnešní interiéry.Interlink
Společnost založena v Německu p. Martinem Linkem, která má ale sídlo ve Francii, v překrásném městě Seltz. Kvalita výroby dána pověstnou precizností a smyslem pro detail německých výrobců. Společnost Interlink přináší prostřednictvím Aldo nábytku kolekce moderního a stylového nábytku, které najdete mezi jiným netradičně také v kategorii nábytek z masivu.
Všechny produkty společnosti mají certifikáty jakosti a atesty pro zdravotní nezávadnost. Nábytek Aldo se stal výhradním zástupcem společnosti pro země východního bloku a vše, co je u výrobce nové a aktuální najdete na našich stránkách. Naše partnery si vybíráme především pro vysokou jakost výrobků a německý výrobce k takovým bezesporu patří.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Rustikální komoda z masivu Cassala 3 dvířka

Rustikální komoda z masivu Cassala 3 dvířka

Předpokládaný termín: 2 - 3 týdny
12 459 Kč
Novinky do schránky

Každý týden to nejzajímavější ze světa bydlení.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.