0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Rustikální komoda z masivu Westerland 20901452

Výrobce: IL
Kód: IL061-2015
5 407 Kč
Předpokládaný termín:
2 - 3 týdny
Doprava zdarma

Parametry produktu

Výška: 86 cm
Šířka: 90 cm
Hloubka: 45 cm
Hmotnost: 32 kg
Počet balíků: 1 ks
Materiál: borovice
Povrchová úprava: vodouř. akrylová barva
Způsob dodání : v demontu
Barva: transparentní bílá-hnědá
Výrobce: německý
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Elegantní rustikální komoda ze dřeva borovice

Kolekce rustikálního nábytku Westerland od německého výrobce nabízí široký výběr z nabídky samostatných dílů. Nabídka rustikálního nábytku je určena pro vybavení interiéru jídelny a obývacího pokoje. Materiál dřeva borovice, z kterého jsou díly vyrobeny, zase umí nabídnout dostupnou cenu s ohledem na náročnost designu. Líbí se nám také kontrastní spojení odstínů transparentní bílé s hnědou, které je použito na všech dílech v kolekci. Stylové úchytky a detailní zpracování. I přesto, že se jedná o rustikální komodu, design je jednoduchý a v nabídce i díly menších rozměrů. Kolekce je tak vhodná pro malé i velké interiéry.

 

Německý výrobce klade důraz na kvalitu nejen designu, ale i materiálů. Pro výrobu nábytku používá dřevo borovice řádně vysušené a bez kazů, aby nedocházelo k jeho pozdější deformaci. Dodání komody v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.

 

 

Rustikální nábytek v moderní domácnosti

Jak jsme již zmínili, nabídka dílů je opravdu široká. Všechny díly jsou přizpůsobeny k požadavkům dnešních domácností. Povrchová úprava vodou ředitelným nátěrem samozřejmě omyvatelná, moderní mechanické části jako způsob zavěšení dvířek, či pojezdy šuplíků. Rustikální nábytek také v novém podání postrádá tradiční mohutnost, nebojme se říci neohrabanost, jako tomu bylo v dobách dávno minulých. Podobnost je zachována jen v určitých detailech tak, aby byl rustikální design vhodný i pro dnešní interiéry.

 

Interlink
Společnost založena v Německu p. Martinem Linkem, která má ale sídlo ve Francii, v překrásném městě Seltz. Kvalita výroby dána pověstnou precizností a smyslem pro detail německých výrobců. Společnost Interlink přináší prostřednictvím Aldo nábytku kolekce moderního a stylového nábytku, které najdete mezi jiným netradičně také v kategorii nábytek z masivu.
Všechny produkty společnosti mají certifikáty jakosti a atesty pro zdravotní nezávadnost. Nábytek Aldo se stal výhradním zástupcem společnosti pro země východního bloku a vše, co je u výrobce nové a aktuální najdete na našich stránkách. Naše partnery si vybíráme především pro vysokou jakost výrobků a německý výrobce k takovým bezesporu patří. 

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Rustikální komoda B180

Rustikální komoda B180

Předpokládaný termín:
6 - 7 týdnů
14 457 Kč
Rustikální komoda Ellen H11.160

Rustikální komoda Ellen H11.160

Předpokládaný termín:
3 - 4 týdny
9 071 Kč
Rustikální komoda z masivu Cassala 5.2-20901562

Rustikální komoda z masivu Cassala 5.2-20901562

Předpokládaný termín:
2 - 3 týdny
7 911 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.