Showroom info

Navštivte náš nově otevřený showroom v Brně a prohlédněte si naše produkty.

Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Rustikální komoda z masivu Cassala 1 dvířka

Výrobce: IL
Kód: IL029-2015
4 946 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Barva: transparentní bílá-hnědá
Výška (cm): 92 cm
Šířka (cm): 66 cm
Hloubka (cm): 51 cm
Hmotnost: 19 kg
Počet balíků: 1 ks
Materiál: borovice
Povrchová úprava: vodou ředitelný lak
Výrobce: německý
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Rustikální komoda z masivu

Nabídka rustikálního nábytku v bílém provedení v kombinaci s hnědou deskou získává na oblibě. Stylový, venkovský design, který uplatníte i v moderní domácnosti. Komoda patří do kolekce Cassala, která nabízí celou řadu dalších dílů pro sestavení jídelny, nebo obývacího pokoje. Komoda, kterou představujeme nyní nabízí jeden šuplík a skříňku. Šuplík na kvalitních, kovových pojezdech. Stylové úchytky dotvářejí celkový, rustikální design. Velmi se nám také líbí kombinaci bílého odstínu s hnědou, která se prolíná na všech dílech v kolekci.

 

Německý výrobce klade důraz na kvalitu. Dřevo borovice je řádně vysušené a bez kazů, nedochází tak k pozdější deformaci nábytku. Komoda je vodě odolná, údržba je tak velmi snadná. Bílý odstín transparentní, zachována je viditelná struktura dřeva. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.

 

Rustikální nábytek v moderní domácnosti

I když kolekce nábytku Cassala nabízí rustikální design, využití daných dílů je možné i v moderních domácnostech, nebráníme se ani panelákovým bytům. Rustikální nábytek není tak mohutný, je ve velmi jednoduchých liniích a některé z dílů jsou v menších rozměrech.

V kolekci můžete pořídit i díly jako je jídelní stůl, rozměrově větší komody, nebo vitrínu. V nabídce je k dispozici i konferenční stolek, nabízí se tak možné vybavení interiéru obývacího pokoje.

 

Interlink
Společnost založena v Německu p. Martinem Linkem, která má ale sídlo ve Francii, v překrásném městě Seltz. Kvalita výroby dána pověstnou precizností a smyslem pro detail německých výrobců. Společnost Interlink přináší prostřednictvím Aldo nábytku kolekce moderního a stylového nábytku, které najdete mezi jiným netradičně také v kategorii nábytek z masivu.
Všechny produkty společnosti mají certifikáty jakosti a atesty pro zdravotní nezávadnost. Naše partnery si vybíráme především pro vysokou jakost výrobků a německý výrobce k takovým bezesporu patří.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky

Každý týden to nejzajímavější ze světa bydlení.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.