0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Rustikální komoda z masivu Cassala 8.2-20901557

Výrobce: IL
Kód: IL029-2015
4 496 Kč
Předpokládaný termín:
2 - 3 týdny
Doprava zdarma

Parametry produktu

Výška: 92 cm
Šířka: 66 cm
Hloubka: 51 cm
Hmotnost: 19 kg
Počet balíků: 1 ks
Materiál: borovice
Povrchová úprava: vodou ředitelný lak
Barva: transparentní bílá-hnědá
Výrobce: německý
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Rustikální komoda z masivu

Nabídka rustikálního nábytku v bílém provedení v kombinaci s hnědou deskou získává na oblibě. Stylový, venkovský design, který uplatníte i v moderní domácnosti. Komoda patří do kolekce Cassala, která nabízí celou řadu dalších dílů pro sestavení jídelny, nebo obývacího pokoje. Komoda, kterou představujeme nyní nabízí jeden šuplík a skříňku. Šuplík na kvalitních, kovových pojezdech. Stylové úchytky dotvářejí celkový, rustikální design. Velmi se nám také líbí kombinaci bílého odstínu s hnědou, která se prolíná na všech dílech v kolekci.

 

Německý výrobce klade důraz na kvalitu. Dřevo borovice je řádně vysušené a bez kazů, nedochází tak k pozdější deformaci nábytku. Komoda je vodě odolná, údržba je tak velmi snadná. Bílý odstín transparentní, zachována je viditelná struktura dřeva. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.

 

Rustikální nábytek v moderní domácnosti

I když kolekce nábytku Cassala nabízí rustikální design, využití daných dílů je možné i v moderních domácnostech, nebráníme se ani panelákovým bytům. Rustikální nábytek není tak mohutný, je ve velmi jednoduchých liniích a některé z dílů jsou v menších rozměrech.

V kolekci můžete pořídit i díly jako je jídelní stůl, rozměrově větší komody, nebo vitrínu. V nabídce je k dispozici i konferenční stolek, nabízí se tak možné vybavení interiéru obývacího pokoje.

 

Interlink
Společnost založena v Německu p. Martinem Linkem, která má ale sídlo ve Francii, v překrásném městě Seltz. Kvalita výroby dána pověstnou precizností a smyslem pro detail německých výrobců. Společnost Interlink přináší prostřednictvím Aldo nábytku kolekce moderního a stylového nábytku, které najdete mezi jiným netradičně také v kategorii nábytek z masivu.
Všechny produkty společnosti mají certifikáty jakosti a atesty pro zdravotní nezávadnost. Naše partnery si vybíráme především pro vysokou jakost výrobků a německý výrobce k takovým bezesporu patří.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Rustikální komoda B180

Rustikální komoda B180

Předpokládaný termín:
6 - 7 týdnů
14 457 Kč
Rustikální komoda Provence 40100380

Rustikální komoda Provence 40100380

Předpokládaný termín:
2 - 3 týdny
7 507 Kč
Rustikální komoda Ellen H11.165

Rustikální komoda Ellen H11.165

Předpokládaný termín:
3 - 4 týdny
8 103 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.