0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Rustikální komoda z masivu Cassala 5.2-20901562

Výrobce: IL
Kód: IL030-2015
7 535 Kč
Předpokládaný termín:
2 - 3 týdny
Doprava zdarma
Výnos do patra zdarma

Parametry produktu

Výška: 92 cm
Šířka: 118 cm
Hloubka: 51 cm
Hmotnost: 47 kg
Počet balíků: 2 ks
Materiál: borovice
Povrchová úprava: vodou ředitelný lak
Způsob dodání : v demontu
Barva: transparentní bílá-hnědá
Výrobce: německý
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Rustikální komoda ze dřeva borovice

Pokud jste milovníky rustikálního nábytku, tak v kolekci Cassala od německého výrobce je opravdu z čeho vybírat. Široká nabídka samostatných dílů pro vybavení jídelny, nebo obývacího pokoje v rustikálním designu. Velmi se nám líbí spojení odstínů transparentní bílé s hnědou deskou. Kontrastní a přitom harmonické. Rustikální design komody dotváří také stylové, kovové úchytky. Komoda patří ke středně velkým, v nabídce najdete i rozměrově menší provedení a také větší. Úložný prostor je rozdělen na dva šuplíky a skříňku, která nabízí polici. Ke komodě můžete pořídit řadu dalších dílů v identickém provedení.

 

Německý výrobce klade důraz na kvalitu a detailní zpracování. Dřevo borovice je bez kazů, řádně vysušené, nedochází tak k pozdější deformaci nábytku vlivem prostředí. Odstín transparentní bílé zachovává viditelnou strukturu dřeva. Dodání komody v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.

 

Rustikální nábytek nejen na chalupu

I když kolekce nábytku Cassala nabízí rustikální design, využití daných dílů je možné i v moderních domácnostech, nebráníme se ani panelákovým bytům. Rustikální nábytek není tak mohutný, je ve velmi jednoduchých liniích a některé z dílů jsou v menších rozměrech.

V kolekci můžete pořídit i díly jako je jídelní stůl, rozměrově větší komody, nebo vitrínu. V nabídce je k dispozici i konferenční stolek, nabízí se tak možné vybavení interiéru obývacího pokoje.Interlink
Společnost založena v Německu p. Martinem Linkem, která má ale sídlo ve Francii, v překrásném městě Seltz. Kvalita výroby dána pověstnou precizností a smyslem pro detail německých výrobců. Společnost Interlink přináší prostřednictvím Aldo nábytku kolekce moderního a stylového nábytku, které najdete mezi jiným netradičně také v kategorii nábytek z masivu.
Všechny produkty společnosti mají certifikáty jakosti a atesty pro zdravotní nezávadnost. Naše partnery si vybíráme především pro vysokou jakost výrobků a německý výrobce k takovým bezesporu patří.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Komoda Elise II

Komoda Elise II

Předpokládaný termín:
3 - 4 týdny
6 071 Kč
Rustikální komoda B180

Rustikální komoda B180

Předpokládaný termín:
6 - 7 týdnů
14 457 Kč
Rustikální komoda Provence 40100380

Rustikální komoda Provence 40100380

Předpokládaný termín:
2 - 3 týdny
7 150 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.