0
Infolinka: +420 724 777 014 (po-pá 8:00 - 17:00) (so-ne - email, chat)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Rustikální komoda z masivu Cassala 3-20901565

Výrobce: IL
Kód: IL031-2015
12 459 Kč
Předpokládaný termín:
2 - 3 týdny
Doprava zdarma
Výnos do patra zdarma

Parametry produktu

Výška: 92 cm
Šířka: 169 cm
Hloubka: 51 cm
Hmotnost: 65 kg
Počet balíků: 2 ks
Materiál: borovice
Povrchová úprava: vodou ředitelný lak
Způsob dodání : v demontu
Barva: transparentní bílá-hnědá
Výrobce: německý
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Prostorná rustikální komoda z masivu

Pro milovníky rustikálního nábytku přináší německý výrobce kolekci Cassala, která nabízí široký výběr z nabídky samostatných dílů pro vybavení jídelny a obývacího pokoje. Elegantní nábytek s rustikálními prvky, včetně stylových, kovových úchytek. Velmi se nám líbí také kontrastní spojení  odstínů transparentní bílé s hnědou vrchní deskou. Transparentně bílý odstín zachovává viditelnou strukturu dřeva, není sněhově bílý. Komoda je velmi prostorná, nabízí tři šuplíky a dvě skříňky, kdy uvnitř skříněk je police. Ke komodě si můžete pořídit řadu dalších dílů, do jídelny stůl a třeba do obývacího pokoje konferenční stolek. Vše v příjemném, identickém designu.

 

Německý výrobce klade důraz na kvalitu a detailní zpracování. Dřevo borovice je bez kazů, řádně vysušené, nedochází tak k pozdější deformaci nábytku vlivem prostředí. Odstín transparentní bílé zachovává viditelnou strukturu dřeva. Dodání komody v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.

 

 

I moderní interiér může být vybaven rustikálním nábytkem

Rustikální nábytek z této kolekce je vhodný i do menších interiérů. Nábytek postrádá tradiční mohutnosti, design je jednoduchý, elegantní. Jídelní stůl z této kolekce nabízí možnost rozložení na větší jídelní plochu, naopak třeba konferenční stolek můžeme označit za velmi moderní. V nabídce také najdete řadu komod v menším rozměru, které jsou pro vybavení menšího interiéru ideální. A do většího interiéru si zase můžete dovolit rozměrově větší díly z nabídky.

 

Interlink
Společnost založena v Německu p. Martinem Linkem, která má ale sídlo ve Francii, v překrásném městě Seltz. Kvalita výroby dána pověstnou precizností a smyslem pro detail německých výrobců. Společnost Interlink přináší prostřednictvím Aldo nábytku kolekce moderního a stylového nábytku, které najdete mezi jiným netradičně také v kategorii nábytek z masivu.
Všechny produkty společnosti mají certifikáty jakosti a atesty pro zdravotní nezávadnost. Naše partnery si vybíráme především pro vysokou jakost výrobků a německý výrobce k takovým bezesporu patří.

 

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Rustikální komoda Ellen H11.160

Rustikální komoda Ellen H11.160

Předpokládaný termín:
3 - 4 týdny
9 525 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.