Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Rustikální komoda Sua 85400100

Výrobce: IL
Kód: IL083-2014
12 993 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Barva: dle fotografie
Výška (cm): 96 cm
Šířka (cm): 50 cm
Hloubka (cm): 40 cm
Hmotnost: 38 kg
Počet balíků: 1 ks
Materiál: dřevo mango
Způsob dodání : v jednom díle
Výrobce: německý
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma

Designová rustikální komoda inspirována časy tenkrát na západě

Museli jsme použít toto přirovnání, jelikož komoda svým designem opravdu vrací do vzpomínek na období kovbojů a indiánu. Německý výrobce jako autor návrhu se právě touto, můžeme říci westernovou dekádou, nechal velmi inspirovat. Pro zákazníky ve Spojených státech z oblasti Texasu a mexických hranic, je právě tento design charakteristický pro kategorii rustikálního nábytku. Rozdíl mezi francouzským, nebo dánským rustikálním nábytkem je tedy markantní.

Německý výrobce vždy klade velký důraz na kvalitu a sebemenší detaily. Pro výrobu komody jako základní materiál bylo použito dřevo manga, které je známo svým vysokým stupněm tvrdosti. Komoda v souvislosti s použitím tohoto dřeva může nabídnout vysokou mechanickou odolnost a dlouhou životnost. Nosná konstrukce je vyrobena z kovu s povrchovou úpravou v patině antikorozním nátěrem.

 

- výška 96 cm s šířkou 50 cm a hloubkou 40 cm
- hmotnost 38 kg svědčí o kvalitě dřeva
- úložné prostory v podobě nepravidelných šuplíků
- dřevo mango v jeho přírodním, zachovaném odstínu
- konstrukce z kovu s antikorozní úpravou
- dodání v díle bez nutnosti jakékoliv montáže
- doprava zdarma po celé republice
- prodloužená záruka na nábytek 3 roky

Řada Unique německého výrobce Inter Link

Dřevo, kov, kůže (přírodní produkty) se řemeslně zpracovávají, a vznikají tak jedinečné unikáty. Při zpracování se výrobce vědomě vyhýbá odstraňování nepravidelností, jako jsou rýhy, díry, praskliny, nerovné rohy a hrany, barevné odchylky, hřebíky či šrouby a další stopy používání a opotřebení materiálu. Všechny tyto vlastnosti propůjčují každému výrobku osobitý a exkluzivní charakter. 
Každý výrobek je díky tomu unikát.

 

Pro milovníky rustikálního nábytku

Pro nabídku našeho nábytku nepoužíváme název Aldo. Nábytek, každá kolekce má svá označení. Aldo jako značka na našem portále a název společnosti je zárukou již známé kvality, služeb a kromě klasických, také velmi netradičních designů. Naši stálí zákazníci ví, co od nás čekat a co u nás najít. Pokud jste na našich stránkách poprvé, rádi vám malou ukázkou představíme, co vše z kategorie rustikálního nábytku u nás najdete.- dánský rustikální nábytek (nábytek ze dřeva mahagon)
- francouzský rustikální nábytek (nábytek z lamina a mdf desky)
- rustikální nábytek s možnou výrobou na zakázku (nábytek z borovice)Pořizovací ceny se nejvíce liší dle použitého materiálu při výrobě nábytku. Dřevo mahagon a mango pak patří k nejdražším, lamino a mdf deska k levnějším. Dřevo borovice pak tvoří pomyslnou střední cenovou relaci.Interlink
Společnost založena v Německu p. Martinem Linkem, která má ale sídlo ve Francii, v překrásném městě Seltz. Kvalita výroby dána pověstnou precizností a smyslem pro detail německých výrobců. Společnost Interlink přináší prostřednictvím Aldo nábytku kolekce moderního a stylového nábytku, které najdete mezi jiným netradičně také v kategorii nábytek z masivu.
Všechny produkty společnosti mají certifikáty jakosti a atesty pro zdravotní nezávadnost.
Nábytek Aldo se stal výhradním zástupcem společnosti pro země východního bloku a vše, co je u výrobce nové a aktuální najdete na našich stránkách. Naše partnery si vybíráme především pro vysokou jakost výrobků a německý výrobce k takovým bezesporu patří.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky

Každý týden to nejzajímavější ze světa bydlení.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.