0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Rustikální komoda Ellen H11.165

Výrobce: Gaut
Kód: GA00119-2014
7 717 Kč
Předpokládaný termín:
3 - 4 týdny
Doprava zdarma
Výnos do patra zdarma

Parametry produktu

Výška: 98 cm
Šířka: 82 cm
Hloubka: 47 cm
Materiál: lamino – mdf deska
Způsob dodání : v demontu
Barva: bělená třešeň
Výrobce: francouzský
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma

Rustikální komoda Ellen

Pokud máte rádi rustikální nábytek, ale v jednoduchých liniích s moderními prvky, pak kolekce Ellen francouzského výrobce vás možná osloví. Komoda je jedním z několika nabízených dílů v této kolekci, které jsou určeny především pro vybavení ložnice. A tak nechybí samozřejmě ani manželská postel, nebo šatní skříň. Vybrat si ale můžete i jiné provedení komody. Zajímavé je i spojení odstínů bělená třešeň s imitací dřeva dub, které je kontrastní, ale velmi příjemné. Design doplňují typické rustikální úchytky s mosazi.

 

Francouzský výrobce klade důraz na kvalitu, kterou dokládá řadou certifikátů. Můžeme říci že pro kategorii rustikálního nábytku je netradiční i materiál lamina a mdf desky, z kterých je komoda vyrobena. Dodání komody v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava a výnos zdarma.Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 3 do 5 let na nábytek
Certifikát ISO 18001 - nábytek bezpečný pro užívání, zdravotní nezávadnost

 

Rustikální nábytek v malém interiéru

Pokud jste majiteli malého interiéru, rustikálního nábytku jaký představuje tato kolekce se nemusíte bát. I v malém interiéru bude působit velmi příjemně. Dané díly nejsou příliš mohutné, jednoduchost designu i když při zachování rustikálních prvků je pro malý interiér určitě v pořádku.

Pokud vás komoda oslovila, na ilustračních fotografiích nabízíme její zobrazení v sestavě celé ložnice. A také uvádíme možnost pořízení další komody v této kolekci, ale v rozměrově menší variantě.

 

Gautier
Tým designérů společnosti Gautier vám v letošním roce velmi rád představuje další, velmi zajímavé, nové kolekce nábytku. Výroba je ryze francouzská, která se především soustředí na harmonii, upřímnost a soulad. Filozofie, která má za cíl neustálé navyšování kvality a kladení důrazu na detail.
Výrobce přináší designy a návrhy nábytku šité na míru dnešnímu životnímu stylu. Rovněž věnuje pozornost ochraně životního prostředí, především pak způsobem výroby. A pro dané kolekce nábytku nabízí také certifikáty.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Komoda Elise II

Komoda Elise II

Předpokládaný termín:
3 - 4 týdny
6 071 Kč
Komoda Marion

Komoda Marion

Předpokládaný termín:
3 - 4 týdny
3 957 Kč
Rustikální komoda Provence 40100380

Rustikální komoda Provence 40100380

Předpokládaný termín:
2 - 3 týdny
7 150 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.