0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
Doprava zdarma

Rustikální komoda COM09

Výrobce: MW
Kód: MBW002-2015
6 166 Kč
Dostupnost:
nedostupné

Parametry produktu

Výška: 108 cm
Šířka: 56 cm
Hloubka: 43 cm
Tloušťka desky: 30-40 mm
Materiál: borovice
Povrchová úprava: voskování
Způsob dodání : v jednom díle
Barva: světle hnědá
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Rustikální komoda je příjemným doplněním každého interiéru

Pokud jste milovníci rustikálního nábytku, v naší nabídce najdete široký výběr nejrůznějších designů, odstínů, ale také povrchových úprav. Rustikální komody patří k jedné z nejoblíbenějších kategorií tohoto typu nábytku. Komoda, kterou představujeme nyní nabízí povrchovou úpravu voskem, je tak zcela zachován přírodní charakter nábytku. Komoda ze dřeva borovice s úpravou voskováním je ekologickým řešením vašeho bydlení.

 

Rustikální komoda je dodávána v jednou díle, není třeba žádné montáže. Odstín světle hnědý vosk. Velmi stylové kovové úchytky, které jen zvýrazní rustikální design. Doprava zdarma po celé republice.

 

Důležité parametry komody

Komoda je rozdělena na pět identických šuplíků. U komody je opravdu vše ze dřeva, pojezdy rovněž. jsou vysoustruženy v desce, materiálu. Šuplíky tak nejsou umístěny na mechanických, kovových pojezdech a kvalita komody se tak navyšuje. Je třeba ale pamatovat při manipulaci a užívání komody na skutečnost, že je vyrobena z masivu. Nepokládejte na ní žádné horké, ani ostré předměty.

 

Péče o komodu je velmi snadná, prach stačí setřít mírně vlhkým hadříkem. Komoda je umístěna na podstavcích, aby dřevo mohlo dýchat. Výrobce zásadně používá dřevo řádně vysušené a bez kazů, aby nedocházelo k pozdější deformaci nábytku. Ke komodě si můžete pořídit v identickém designu celou řadu dalších dílů, lze tak vybavit každý interiér. Nabídka samostatných dílů je opravdu široká.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.