Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Rustikální komoda CA600

Kód: NS0019-2015
Prodloužená záruka až na 4 roky, díky kvalitě, kterou rustikální komoda nabízí. Dánský výrobce zvolil pro výrobu dřevo mahagon.
nedostupné
7 928 Kč

Parametry produktu

Barva: Bílá
Výška (cm): 90 cm
Šířka (cm): 40 cm
Hloubka (cm): 30 cm
Hmotnost: 21,5 kg
Materiál: Mahagon
Způsob dodání : v jednom díle
Výrobce: dánský
Záruka: 48 měsíců
Doprava: zdarma

Dřevěná rustikální komoda CA600

Už jste někdy pořídili značkový nábytek? Nabídka rustikálních komod dánského výrobce v bílé patině je velmi široká. Můžete si vybrat v nejrůznějších designech a rozměrech. Ve stejném provedení a ze stejného materiálu, kvalitního dřeva mahagon, výrobce nabízí kromě komod také další díly, od manželských postelí až po předsíně. Sami si tak na základě výběru ze samostatných dílů můžete sestavit kompletní interiér vybaven velmi stylovým nábytkem.

Dánský výrobce patří k těm, jehož kolekce jsou vlastně "značkovým nábytkem". Značka Nova Solo v Evropě velmi známá, se tak poprvé prostřednictvím našeho portálu dostává na náš trh. Značka to je především kvalita, záruka spokojeného nákupu. Také proto pro výrobu bylo použito dřevo mahagon s tloušťkou desek až 4 cm. Rovněž pro rustikální nábytek Nova Solo nabízíme prodlouženou záruku až na 4 roky.

 

Co vám rustikální nábytek z Dánska nabídne

 

- dřevo mahagonu dosahuje tloušťky od 1,5 po 4 cm
- dřevo je díky tvrdosti téměř nezničitelné
- rovněž šuplíky ze dřeva, stejně jako pojezdy (žádné kovové mechanismy)
- odstín je sněhově bílý, zcela kryjící strukturu dřeva
- úchytky mosazné
- snadná údržba, povrch omyvatelný (hladký)
- dánský rustikál nabízí větší eleganci, než díly z dřeva borovice a laminaPokud jste milovníky rustikálního nábytku ve vysoké kvalitě, kdy nábytek je opravdu těžký díky masivnímu zpracování, můžete si vybrat další díly ve stejném designu. Vše z nabídky značkového nábytku dánského výrobce.Mezi nejoblíbenější se hned od začátku zařadily vitríny, regály, předsíňové stěny, ale také mnohé z daných, již navržených sestav. A mezi nejprodávanější patří bezesporu dětský pokoj Nova Solo a ložnice Nova.

 

Dodání nábytku

Velkou výhodou těchto návrhů je způsob dodání. V dílech, zkompletovaných kusech, nemusíte tedy nic montovat. Nábytek vám prostě přivezeme již v takové podobě, jak vidíte na fotografiích. V neposlední řadě doprava a výnos. Na nábytku Aldo zcela zdarma.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu